BBL H:4 | M.P. Trabzonspor 69-73 Galatasaray C.C. | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:4 | M.P. Trabzonspor 69-73 Galatasaray C.C. | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:4 | M.P. Trabzonspor 69-73 Galatasaray C.C. | 7 Kasım | Maç Sonucu

Ne kadar kazanmış olsak ta maç içindeki krizler düşündürücü 4 haftadır oluyor.

Maçı izlemiyordum ama başlıktan takip ediyordum. En son 13 sayı fark vardı, sayfayı bir yeniledim; fark 3'e düşmüş, "neler oluyor?" dedim. Tırsmaya başlamıştım. :)

Maçı izlemiyordum ama başlıktan takip ediyordum. En son 13 sayı fark vardı, sayfayı bir yeniledim; fark 3'e düşmüş, "neler oluyor?" dedim. Tırsmaya başlamıştım. :)

Bide beni düşün maçı izlerken 16 sayıdan 3 e düştü fark :)

Maçın hangi kanalda olduğunu sorduğumda maç 11-3 tü. Maçı açtım spormax ten maç 15-15 e geldi:D Sonra maçı bıraktım işim çıktı. Geldim fark bi ara 3 e mi ne düşmüştü ama yendik:D

takım güzeldi ya ama lazım oldu mu çok ciddiler olmadı mı gevşiyorlar

Lanet olası internet 5 saattir yoktu maçı izleyemedim ama istatistiklere baktığımda Evren'in olmadığını bir günde Melih görevini fazlasıyla yapmış. Geçen senenin yıldızı Rancik Oktay Hoca'nın sisteminde verimli olamıyor. Tutku'ya nazar değmesin çok iyi son haftalarda. Tebrikler Aslanlar :tiphat:

Trabzon kendi evinde çok iyi bir takım. Son maçlara bakmayın kadrosu da fena değil. Önemli bir galibiyetti.

Üst Alt