Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm '

Bende diziyi izlemeye yeni başladım star'da tekrarlarını izliyorum.Dizi sezon finalini kaçıncı bölümde yaptı yeni sezona yetişirmiyim ? (en son 20. bölümü verdi)

Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm '

262592_156975061044555_156311341110927_311508_4885067_n.jpg

Filmle İlgili ilk kare .

Cevap: Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Muhteşem olacak bu arada biraz gülelim:lol:

[video=youtube;t--N-bhsuck]https://www.youtube.com/watch?v=t--N-bhsuck[/video]

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Film Afişler

Geçen sezonun en çok ses getiren dizilerinden ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, filmiyle de çok konuşulacak. Kanun adamlarının ve suçluların sıra dışı hikayelerinin anlatıldığı filmin afişlerine ulaştık.

Fenomene dönüşen ‘Behzat Ç.’ dizisinin filmi, 28 Ekim’de seyirciyle buluşacak.

’Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm’ün yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturuyor.

Emrah Serbes’in romanından beyazperdeye uyarlanan filmde, dizi ekibinden Erdal Beşikçioğlu, Berkan Şal, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Canan Ergüder yer alıyor. Bu isimlere Tardu Flordun, Cansu Dere ve Hakan Boyav da eşlik ediyor.

Mehmet Turgut’un çektiği karelerden oluşturulan özel afişlerse dikkat çekici. Afişlerde karakterlerin replikleri yer alıyor.

beh1.jpg

beh2.jpg

beh3.jpg

beh4.jpg

beh5.jpg

beh6.jpg

beh7.jpg

beh8.jpg

Bildiğim kadarıyla bağlantılı olacak. Dizi de 6 Kasımdan itibaren TVEN kanalında 60 dakikalık bölümlerle yayınlanmaya başlanacak.

Diziyi falan izlemiyorum ama kadroda Hakan Boyav varmış.Ki kendisi tam bir reyis'tir.

hakan_boyav.jpg

Üst Alt