beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

Bruma yerine Selçuk olsaydı forumun 95%i Tudorı savunurdu şimdi

Tudorın davranışı yanlış ama Brumanın şımarıklığı da yanlış.

Hoca dünyanın en vasat hocası olsa bile şeyinde sallayamazsın, profesyonel gibi davranmalısın

niye tudor gidiyo selcuk gidiyo da bruma de jong falan kaliyo anlamadim
haberin dogru oldugunu varsayarak yazmissin, tdye kufur etti diyor bruma icin. burda semih 1 yabanci olmali dedi diye kiyamet koptu ama burmaya nerdeyse madalya takilacak. oyun kalitesi mi belirliyor simariklik toleransini

Yok reis Bruma olayını tam bilmiyorum olay küfür etmeye filan gittiyse Bruma'da asılsın 21 yaşında bir çocuğun Td'ye küfür edebileceği bir takım değil burası
Ama ortada şu bireysel oynama meselesi yok Tudor çizgiye git demişte gitmemiş filan ise Bruma'dır bu durumda haklı olaran taraf

Birde De Jong'da asılsın oturduğu yerden mevzu çıkarıyor oynamadan 2.5 milyon para kazanıyor birde üstüne olay çıkarıyor çakma pitbull ..

Buna katilmiyorum, hatta Galatasaray´da ki gevsekligin tercümesi olmus resmen Sneijder´in sözleri... Kac tane mac oynuyoruz, bir hafta kötü oynadik diye ceza mi alicaz, diyemez bir oyuncu, hele hele liderin az puan topladigi bir sezonda 10 küsür puan geri kaldiysa takim ve avrupa katilimi bile risk altindaysa...

Lider olursun, 5 puan önünde farkin vardir, mac kaybedip, o fark iki puana iner, o vakit söyleyebilirsin belki. Ama bukadar para ödenen bir takim, bukadar rezalet durumdayken, öyle cikip gevsek gevsek konusamaz.

Demekki durumun ciddiyetini kavrayamamislar... Ona göre oynuyorlar zaten.
Adem, burada senin katilmadigin nokta seni baglar ben olaya futbolcu gozuyle bakarsam boyle bir sonuc cikar dedim ki bu cok normal bir dusuncedir bana gore. Takim iyi olmaya bilir orasi ayri bir durum, kimse yeni gelmis ve futbolcular ile iyi bag kuramamis bir Tudor'u dusunecek hali yok, benim dedigim tam olarak budur. Herkes kendi isine bakar, herkes kendi parasina bakar.

Adem, burada senin katilmadigin nokta seni baglar ben olaya futbolcu gozuyle bakarsam boyle bir sonuc cikar dedim ki bu cok normal bir dusuncedir bana gore. Takim iyi olmaya bilir orasi ayri bir durum, kimse yeni gelmis ve futbolcular ile iyi bag kuramamis bir Tudor'u dusunecek hali yok, benim dedigim tam olarak budur. Herkes kendi isine bakar, herkes kendi parasina bakar.

Mesele tudoru düsünmeleri degil ki. Tudor icin degil, Galatasaray icin oynuyorlar. Demekki durumun ciddiyetini kavrayamamislar baba. Bunu bu sekilde dile getirmek küstahca bir yaklasim.

Selcuk tam bir Aykut Kocaman .

Hollandilarin bu tepkisi tudora inat filan degil , kuzey avrupalilarla genel bakis farkimizdan kaynaklaniyor

sneijder de jong veya advocaat gibi adamlar rijkaard gibi adamlar icin detaylar basittir ve nettir

1- sozlesmeyi ben dayatmadim , sen yaptin 3 sene beni x paraya kitledin , ben onu o gun nasil kabul ettiysem , sen de vadesinde ve sozlesme suresince bu parayi bana odeyeceksin , tartismaya kapali

2- her oyuncunun belli bir calisma , mac , izin programi olur , biz boyle gorduk , izin gununde kotu sonuc alindi diye ceza vs olmaz , bu uygulamayi ben ulkemde gormedim

3- takim basarisiz ve biz performansimiz dusuk oynuyoruz , bu dogru , ama bu futbolun dogal sonucudur , bu bir oyundur , basari garantisi yoktur , 2 sampiyonlukta nasil biz iyiydiysek simdi de kotuyuz , kabul ediyoruz ama dogal karsilanmali

bugun dikkat ederseniz soguk kanli , ozellikle ingiliz alman hollandali tipler genelde boyle dusunur , saha icinde agresif goruneni bile boyledir , rijkaard demedi mi 5 inci aldim 3 uncu yaptim neye kiziyorsunuz diye

podolski takimin hali meydanda hala turk insani ile iyi iliskiler kurdum , istanbul harika sehir , cay corba muhabbeti yapmiyor mu ?

yani demek istedigim yabancilarin cogu icin bu is iliskisi "para-cokomel" egrisinden farksizdir , odeme yaparsin oynar , bu kadar .. senle dertlenip uzulmez veya klubun hali durumu fazla ilgilendirmez

iste bunlari ongorerek , transfer yaptigin ulkenin spor algisina dek ince arastirmalarla sozlesme bedelleri ve surelerini belirleyeceksin

5112329.jpg

Konuşmalar bununla da sınırlı kalmadı. Oynatılmamasına ve izin gününde antrenman yapacak olmasına sinirlenen Sneijder, “İki üç haftada bir oynuyoruz. 1 maç kötü oynadık diye mi ceza veriliyor? 1 maç yenildik diye izin günümüzde antrenman mı yapacağız? Ben buna karşıyım. Bunu hak etmedim” derken bu sözlere ise yanıt Özbek’ten değil daha fazla dayanamayan Igor Tudor’dan geldi: “Burada benim kellem, bir kulübün onuru söz konusu sen hala izin diyorsun!”

gg portakal

Konuşmalar bununla da sınırlı kalmadı. Oynatılmamasına ve izin gününde antrenman yapacak olmasına sinirlenen Sneijder, “İki üç haftada bir oynuyoruz. 1 maç kötü oynadık diye mi ceza veriliyor? 1 maç yenildik diye izin günümüzde antrenman mı yapacağız? Ben buna karşıyım. Bunu hak etmedim” derken bu sözlere ise yanıt Özbek’ten değil daha fazla dayanamayan Igor Tudor’dan geldi: “Burada benim kellem, bir kulübün onuru söz konusu sen hala izin diyorsun!”

gg portakal
Bunlar gerçekmi ciddiden?

GrandeSaray‏ @GrandeSaray
Bunların hepsi formayı çıkardığında si... git demediğimiz için oluyor. Dünyada attığı yan paslar için 4m€ kazanan bir futbolcu var mı?

GrandeSaray‏ @GrandeSaray
Selçuk'un oyunu umrumuzda değil. Takım arkadaşı Emre B'den dirsek yiyince kaçacak köşe arayan adamdan adam da kaptan da olmaz!

Su sacma hesabin kapatilmaya zorlanmasi da tam isabet oldu. Iki gramlik akillari ile algi yönetmeye calisiyorlardi. Sneijder ve kankasi DeJong´un takimi ne denli taktiklari, hocaya tavirlari ortaya cikmisken, kalkip oklari muhtemelen o an tek dogru konusan Selcuk Inan´a yönlendirmeye calisiyorlar.

Selcuk Inan sinsi emeller ile de söylemis olabilir o sözü, ama bu önemli degil. Önemli olan bir tane daha dün takima gelen herifin (Dejong) bir tane de kulübün rekor parasini kazanan, ve taraftarin en cok poh poh ladigi futbolcunun, kulübün durumunu ve hocayi hic takmadigi gercegi var... Hatta, iyi oynadiklarini da iddia ediyorlar takimin ayni zamanda.

Son düzenleme:
Sen ne anlatiyorsun yahu. Burada surekli algi oyunu yapanda sensin burada senin hesabin banlansin diye ugrsildi mi.
Saygi duymayi ogren.
Ne cins bir yerli sevicisiniz belli degil.

Üst Alt