Beklediğimiz Polo Tişört ... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beklediğimiz Polo Tişört ...

Cevap: Beklediğimiz Polo Tişört ...

k13182-2.JPG

of be çantaya baak :D

Vay vay vay vay vay çantaya bak!

Cidden güzelmiş.

Bu Polo t-shirt'ü çok istiyordum ama fiyatı pahalı geldi almamıştım.Zaten bu pahalı gelirken cekete hiç yanaşmadım.Ama geçen gün doğum günümde kız arkadaşım süpriz yaparak siyah ceketi hediye etti bana Allah'ım çok şanslıyım ben dedim :)

Nike'ın bu kalite de herhangi bir drifit tişörtü 60tl civarında.. o kadar da fark olmalı bence :eek:

Tamam güzel tişört ama bence biraz daha belirtmeli Galatasaray tişörtü olduğunu. En azından arka kısmında Galatasaray yazsın. Sarı şeritleri falan olsun. Dümdüz kırmızı tişört yapıp arma basarak 84 lira talep etmek bence fazla..

Bence de çok pahalı.84 lira yapıp 100 tane satacağına 50 lira yap 200 tane sat.T-Shirt'ü beğenmeyen yok sanırım.Almayı düşünüp de fiyatından dolayı vazgeçen sayısı da epey fazla.Forumda bile yüzde 60-70 oranında fiyatı fazla, bu yüzden alamam diyenler var.Ama 50 lira olsaydı sanırım bu oran yüzde 20 ya da 10 lara düşerdi.

Allah aşkına şunun nesi 84 lira ediyor. Her zaman Store'lardan alışveriş yapan biri olarak, fiyatın aşırı yüksek olduğunu düşünüyorum. Düz tişört üzerine bir nike, bir arma, 84 lira ... Formalar zaten çok sade, bari pahalı yaptığınız t-shirtlerde biraz görsellik kullanın.

Ben geçen sene aynısını aldım. Tabii logomuz yok. Store'a gidip baktım aynı kumaş, aynı dizayn. Siyahı var bende. Üzgünüm ama onu 19tl ye almıştım yine aynı NikeStore dan.

19luk polo olmuş 84. Biraz ayıp ediyor kulübümüz. 30-40 gibi olsa anlayacağım.

Kuısura bakmasınlar da o paraya Ralph Lauren'den iki tişört alırım daha iyi. Tişört çok güzel, herkes de beğeniyor ancak parası olsun olmasın çok az insan alır o fiyata.

Üst Alt