Beklenen Sarı Forma Satışta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beklenen Sarı Forma Satışta

Cevap: Beklenen Sarı Forma Satışta

Hakkaten Türk Telekom yazısını ne diye beyaz yaparsın, avea siyah o beyaz.

Saçma sapan işler yemin ederim..

255709_1.jpg

trabzonun formasını sarı renk yapmış bize geçiriyorlar.:(

Şu Telekom'un logosuna gerçekten el atmak lazım. Şu resimdeki gibi Galatasaray formasına uygun, telekomun kendi logosuyla bütünleşik bir tasarım yapılsa ne iyi olurdu.

zvslz8.jpg

Şu Telekom'un logosuna gerçekten el atmak lazım. Şu resimdeki gibi Galatasaray formasına uygun, telekomun kendi logosuyla bütünleşik bir tasarım yapılsa ne iyi olurdu.

zvslz8.jpg

Logolar yasal düzenlemeye dahil Adem, değişmez. Haa gidip bu logo için başvuru yaparlarsa ki kurumsal şirketler yapmaz ancak o zaman.

Bu formaya 70 lira bile verilmez ne 100 lira sı. Yönetim utanmasa storeda ki 3 ortalı defteri bile 35 lira yapacak. Bu ne rezillik ya.

Ayın 11'inde sipariş verdik resmi siteye,hala hazırlanıyor.Çok yavaşlar.Parçalı sipariş verdim bu arada.Yanlış başlığa yazmışım.

Bugun gittim almak için baktım ve hayal kırıklıgına ugradım.Fotolarda gorundugunden gercekten daha kotu duruyor.

bu ne bicim iş la.tanıtımda türk telekom yazısı kırmızı resmi sitede siyah gsstorede beyaz oluyor ne iş anlamadım

Üst Alt