Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası!

1 oyuncu gitti daha(garry)1 oyuncu geldi mevkileri alakasız olsada,birileri gitsinde gelecekler için para lazım geç bile kaldık...
Serdar Aziz ve Eren Derdiyok da gitti gibi sayilir, yani hoca onlar da satilik dedi.

Gelen bir tek Marcao var, Emre yi saymiyorum bile.

Belhanda da giderse orta saha almamiz sart, iki forvet de gerekiyor hangi biri ne zaman gelecekse?

belhanda bu sezon kesin kalmalı. yerine doğru dürüst adam alamayız devre arası. belhandasız maçlar cidden çok savruğuz. en azından diğer orta saha oyuncularımıza göre daha organizatör.

Oynadığı yok, iş bitirici adam olsa ihtimali var maaşı da uçuk değil.
Bize gereken adam bu (y)

haldun-ustunel_16021.jpg

Serdar Aziz ve Eren Derdiyok da gitti gibi sayilir, yani hoca onlar da satilik dedi.

Gelen bir tek Marcao var, Emre yi saymiyorum bile.

Belhanda da giderse orta saha almamiz sart, iki forvet de gerekiyor hangi biri ne zaman gelecekse?
işte geç kaldılar hemde çok geç serdarın yeri doldu diyelim erenin yeri bile yoktu zaten önümüzdeki hafta istediğimiz gelişmeler olur inşallah..

Çok iyi para valla. Bir de üstüne maaşı ekleyince çıldırmamak elde değil, tek sıkıntı süpersonik yönetim yerine adam almayabilir.

Sat sat sat. Dikkat etmemiz gereken tek şey orta sahaya yapacağımız transfer bonservisiyle ve nokta atışı olmalı çünkü bu parayı harcamazsak seneye kullanamıyoruz, haziranda tekrar oyuncu satmadan transfer yapamayacağız. Parayı devretme gibi bir şey yok. Eğer onu beceremeyeceksek sezon sonuna kadar 1.000 euro kiralama bedeli, haziranda 9 milyona zorunlu satın alma opsiyonu koydurup öyle satmalıyız.

Belhandayı sevmeyen ve aldığı ücrete göre takıma katkısının hep düşük oldugunu savunan biriyimFakat durmadan birileri gidiyor gelen kimse yok.Takım gün ve gün zayıflıyor.İlk yarıda sadece golcumuz yok diye kıvrandık sanırım 2.yarıda 3 e katlanacak bu olay.Golcümüz,Stoperimiz 10 numaramız yok dıyeceğiz.Bu işin sonu karanlık hemde çok.Umarım beni yanıltırlar fakat şimdiden hüsrana hazır olsun herkes.

Üst Alt