Belhanda Dinamo Kiev’e Çalışıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Dinamo Kiev’e Çalışıyor!

İmzalar atılıp transfer netleşince Dinamo Kiev yönetim kurulunun toplantı odasının gizli kamera görüntülerini görmek isterdim. Kahkahalar, konfetiler, şampanyalar, vodkalar, balonlar havada uçuşuyordu sanırım...

Yeni sözleşme imzalayacak. siz kendinizi ona hazırlayın bence 3 senedir çok yoruldunuz arkadaşlar. Bu tür haberlere de gerek yok, kieve calisiyomus falan böyle bi adami bedavaya almayi mi dusunuyodunuz acaba? Winner brövesi var 5ten basliyor zaten kafadan
23658.jpg

Yeni sözleşme imzalayacak. siz kendinizi ona hazırlayın bence 3 senedir çok yoruldunuz arkadaşlar. Bu tür haberlere de gerek yok, kieve calisiyomus falan böyle bi adami bedavaya almayi mi dusunuyodunuz acaba? Winner brövesi var 5ten basliyor zaten kafadan
Ekli dosyayı görüntüle 63251
bir gün gelecek sende nalet olsun bu adama diyceksin :) bende önceden begeniyodum bol bol küfrediyorum artık.yanlıştan dönmek gerek bazen :)

Ayrica kiev o donem cogu kisiyi satisa çıkarmıştı çünkü maddi krizdeydi yarmolenko fashanzoid mbokani falan... Belhandayla shakhtar hegemonyasini yıktılar 💪

Üst Alt