Belhanda, Galatasaray'a Rest Çekti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sadece bu değil ki bu futbolcuların alayı karaktersiz.Dünyada bunalr kadar paragöz adam yoktur.Millet üç kuruşa köpek gibi çalışırken bunlar aldıkları paralar yetmezmiş gibi bu gibi durumlarda klübü düşünüp ona göre hareket edeceğine rest çekiyor.Utanmaz arlanmaz adamlar..

Ama suç bu futbolculara bu kadar yüz veren iş bilmez taraftarda..Yani nerden tutsan elinde kalıyor..

3 senede 10-12 milyon para indirip İstanbulda krallar gibi yaşamışsın lan insafsızın oğlu, karşılığında birde leş gibi performans göstermişsin.. bunun yaptığını bir it bile yapmaz

Ben ceza almak istiyorum en ağır küfürleri etmek istiyorum sonra düşünüyorum gerek yok biz uyardik kaç kere burada bu adama tapanlar vardı artı Fatih terim gibi her maç bağırıp bir sonraki maç kadroya alan ne oldu diye adama sorarlar adam takımımıza gelmiş en boş 10 numara .

Göztepe macindan sonra bir gazeteci hocaya Belhandayi sorsun. Hocam gecen sene 9 milyonluk teklif vardi ama siz kabul etmediniz. Simdi Belhanda bedavaya gitmeyi istiyor. Bu konu üzeri ne düsünüyorsunuz?

Üst Alt