Belhanda: "İstatistiklere bakınca en iyi 8 numaranın kim olduğunu görürsünüz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "İstatistiklere bakınca en iyi 8 numaranın kim olduğunu görürsünüz"

Emre bunu 45 yaşında bile tokatlar.
Bu yaştan sonra eskisi gibi oynayamam diyen (28 yaşındayken) bomboş bir 10 numara.
Ha 8 numaraysada ben böyle 8 numara istemiyorum,8 numaranın tek görevi kilit pas, ve asistin asisti değildir .

iyiligi kötülügü tartısılır ama dedigi dogru bu eleman 10 numara degil önceden izlemeyenlerde o yüzden elestirdi

ama 8 numara içinse fazla silik oyun disiplini olsa zaten bizde olmazdı su an

Tudor da Fatih hoca da bunu on numara oynatmadı doğru söylüyor. Ofansif misyonu arttırılmış 8 numara gibi oynadı. 10 oynasa da farketmezdi ama oranın adamı hiç değil çünkü. Bence hiç bir bölgenin adamı değil tatmin etmiyor hiç bir bölge de.

Bi sorsalarmış madem 8 numaraydın sezon başında neden 10 numaralı formayı almak için yırtındın diye. 10 numara büyük gelince 8 e mi indirgendin?

Hagi, Metin Oktay ve Sneijder'dan sonra bu 10 numaralı forma her isteyene verilmemeli. Hakedene verilmeli.

Son düzenleme:
Benim farklı bir oyun stilim var. En çok gol attığım sezon Montpellier’de forma giydiğim sezondu. Orada forvet arkası oynuyordum. Galatasaray’da ise çok fazla 10 numara oynamadım. 8 numarada oynadım. Bu sene bütün 8 numaralar arasında karşılaştırma yaparsanız, kimin daha iyi istatistiklere sahip olduğunu görürsünüz.

İstatistiklere bakınca Belhanda ‘değeri yokluğunda anlaşılan bir oyuncu...’ Bu yoruma katılır mısın?
-Ben istatistiklere bakıp yorum yapmam.

1533378107909.png

Kes yav kes. Şurda dünya kadar savunduk şöyle yetenekli böyle yetenekli sorun kafada diye. Bunun sorununu fatih terim de çözemediyse kimse çözemez tam bir eşşşşek

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Sen, oynamaktan çok, oynatmayı seven bir 10 numarasın. Fakat herkes 10 numara deyince goller, asistler bekler. Bu konu hakkında neler söylersin?

Galatasaray’da ise çok fazla 10 numara oynamadım. 8 numarada oynadım.

Kendi mevkiinde Türkiye’de beğendiğin bir oyuncu var mıydı?

Anderson Talisca ve Fernando."

Ulan hani 8 numaraydin?

"Sen, oynamaktan çok, oynatmayı seven bir 10 numarasın. Fakat herkes 10 numara deyince goller, asistler bekler. Bu konu hakkında neler söylersin?

Ulan hani 8 numaraydin?
Biri 10 biri 6 ortalaması 8 yapıyor reis.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pfffff :red: Onu orta saha oyuncuları kapsamında söylemis iste

images

Fatih terim 4-3-3 oynadigimizi soylemisti daha once.

Belhanda gercekten bize gore gayet iyi bir ofansif orta saha.

Eger forvet arkasi ihtiyacimiz olursa feghouli sinan mugdat var oralarda kullanabilecegimiz.

Ulan hani 8 numaraydin?
Mevkisi gibi düşünceleri de çelişkilerle dolu :D

Roportajin her yerinden tutarsizlik akiyor.Gelip cins cins yorum yapiyorsun.Seviyeymis peh
Ulan istediğim yorumu yaparım sana ne oluyor, Hakaret etmemişim bişey etmemişim normal bir yorum yazmışım ona bile dayanacak halin yok, Orta Sahaları kastetmiş dediğim yorumdan bile saçma sapan çabalara girmişsin helal

Ulan istediğim yorumu yaparım sana ne oluyor, Hakaret etmemişim bişey etmemişim normal bir yorum yazmışım ona bile dayanacak halin yok, Orta Sahaları kastetmiş dediğim yorumdan bile saçma sapan çabalara girmişsin helal

Yorumu bana karsilik yapmissin ne demek bana ne oluyor?Bana karsi yazmasan alintilamazdim zaten.Seni fazla muhattap almak istemiyorum cunku.

Üst Alt