Belhanda, Maicon ve Gomis'in Maliyeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Maicon ve Gomis'in Maliyeti

Amrabat bize geldiği yaş itibariyle, Belhanda'dan 10 gömlek daha üstün futbol zekası ve tekniği olan bir adamdı, biz kıymetini bilemedik. Özellikle Sneijder-Drogba-Amrabat 3'lüsü CL'de döktürüyordu, unuttun galiba.

Emre yapma Allah aşkına. Belhanda kariyerinin her döneminde Amrabat'tan üstün bir oyuncu idi. Hem teknik hem futbol zekası olarak. Piyasa olarak da daha üstte idi.

Not: ben Amrabat'ın o sezon kötü oynadığını söylemiyorum. Ama burada bir çifte standar var. Bana göre Belhanda'nın bonus olayı olmasa bonservisi çok değil. Piyasa çok farklı zaten bugün. Ama Amrabat'ın fiyatı ne olarak ederinin 2 katı. O zamana kadar en büyük çıkışını Kayseri'de yapmış adamla Montpellier ile şampiyonluk yaşamış öyle yada böyle Schalke, Kiev ve Nice takımalrında forma şansı bulmuş adamın fiyatları farklı olur tabi.

76390.jpg

Emre yapma Allah aşkına. Belhanda kariyerinin her döneminde Amrabat'tan üstün bir oyuncu idi. Hem teknik hem futbol zekası olarak. Piyasa olarak da daha üstte idi.

Not: ben Amrabat'ın o sezon kötü oynadığını söylemiyorum. Ama burada bir çifte standar var. Bana göre Belhanda'nın bonus olayı olmasa bonservisi çok değil. Piyasa çok farklı zaten bugün. Ama Amrabat'ın fiyatı ne olarak ederinin 2 katı. O zamana kadar en büyük çıkışını Kayseri'de yapmış adamla Montpellier ile şampiyonluk yaşamış öyle yada böyle Schalke, Kiev ve Nice takımalrında forma şansı bulmuş adamın fiyatları farklı olur tabi.

Belhanda'nın bir kariyeri yok öncelikle bunu bilmek lazım. Fransa'nın iki uyduruk takımı, Almanya'nın Trabzonspor'u, Ukrayna gibi bizim Ptt 1. lig seviyesinde ki ligden alınma bir adam. Amrabat yine Hollanda ligini görüp gelmişti bize, bizden sonra da kendini ispatladı İspanya ligine ve Premier lige gitti.

Belhanda'nın kariyerinde iyi bir lig yok yani.

Belhanda'nın bir kariyeri yok öncelikle bunu bilmek lazım. Fransa'nın iki uyduruk takımı, Almanya'nın Trabzonspor'u, Ukrayna gibi bizim Ptt 1. lig seviyesinde ki ligden alınma bir adam. Amrabat yine Hollanda ligini görüp gelmişti bize, bizden sonra da kendini ispatladı İspanya ligine ve Premier lige gitti.

Belhanda'nın kariyerinde iyi bir lig yok yani.

Emre artık çaresiz kalıyorum yanıt vermekte yalan yok. Almanya ve Fransa ligini gömüp Hollanda ligini övdün daha ne diyeyim ben. Fransa'nın uyduruk takımları dediklerinden birisi o sezon şampiyon oldu, diğeri bu sene kendisinden 3-5 kat fazla bütçeli ve PSG ve Monaco ile kapıştı. Bu iki takımda CL'de fırtına gibi estiler. Birisi Barca'ya kurban gitmese tarihi bir maçta finale kadar gidebilirdi. Schalke dediğin takımı koy bakalım Hollanda ligine ne yapıyor. hatta Kiev'i de koysak ne yapar o ligde düşün artık.

Emre ciddi adamdır abi?!

Trollüyorsaa pis söverim valla :) Başkası olsa böyle yazmam uzun uzun ama Emre diye yazdım.
Valla bilmiyorum bana öyle geldi, bizim ligden kulüp bazında Avrupa'da daha başarılı olan Ukrayna ligini PTT 1. Lig ile eş değer görmesi olsun, Fransa şampiyonu takımı küçümseme olsun, Hollanda liginde oynamayı başarı olarak görmesi olsun beni bu fikre itti. :D

Amrabat bize geldiği yaş itibariyle, Belhanda'dan 10 gömlek daha üstün futbol zekası ve tekniği olan bir adamdı, biz kıymetini bilemedik. Özellikle Sneijder-Drogba-Amrabat 3'lüsü CL'de döktürüyordu, unuttun galiba.

:asd22::asd22::asd22:

Bu arada hesaplama fenev medyasının yaptığı elma-armut hesaplaması gibi olmuş. Bonservisler 1 kerede mi ödeniyor? Öte yandan hesap yapılırken oyuncuların 1 yıllık maliyeti baz alınır. Ertesi sezon ayrılsa ne olacak mesela?

En sonda TL'ye çevirmen ise Epic Fail olmuş. Kaç Japon Yen'i ediyor onu da yazsaydın keşke.

Son düzenleme:
:asd22::asd22::asd22:

Bu arada hesaplama fenev medyasının yaptığı elma-armut hesaplaması gibi olmuş. Bonservisler 1 kerede mi ödeniyor? Öte yandan hesap yapılırken oyuncuların 1 yıllık maliyeti baz alınır. Ertesi sezon ayrılsa ne olacak mesela?

En sonda TL'ye çevirmen ise Epic Fail olmuş. Kaç Japon Yen'i ediyor onu da yazsaydın keşke.

Çocuğum yaşında veletsin yahu şöyle bir de yeni öğrendiğin 10 sene öncesinin lafları epic fail fln yazma bana. Bana alıntı bile yapma hatta sen.

Orta sınıf topçu aldın mı 5 bonservis en az 2 de yıllık oluyor geçen yıldan gördük, isim yapan birini aldın mı fiyatlar böyle. Belhanda bonservisi ve yıllık ücreti dışında diğer ödemeler normal. Maicon hem bonservis hem yıllık ücret çok iyi o kalitede adam için. Gomis bonservis çok iyi, yıllık ücret fazla ancak gomis geçen yıl marsilyadan 420 bin Euro aylık ücret alıyormuş vergiyi çıkarsanız bile senelik 3 milyon Euro yapıyor araştırabilirsiniz de. Adam 1 milyon fazla vermezsen niye gelsin ki düzenini bozsun? Belhanda üzerinde büyük bir yükle başlayacak maalesef paradan ötürü. Umarım iyi başlar yoksa taraftar baskısı ağır olur.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çocuğum yaşında veletsin yahu şöyle bir de yeni öğrendiğin 10 sene öncesinin lafları epic fail fln yazma bana. Bana alıntı bile yapma hatta sen.

Terbiyesizliğin lüzumu yok. Geçen 10 defa etiketlememe rağmen kaçan gene sendin.
Bu sefer de kendini haklı çıkarmak için işi terbiyesizliğe vuruyorsun. Varsa bi yanıtın yaz oraya beni haksız çıkarmak için. Yoksa da boş yapmayacaksın. Düşüncesini ifade edemeyip hakarete vurmak acizlerin işidir.

Son düzenleme:
Terbiyesizliğin lüzumu yok. Geçen 10 defa etiketlememe rağmen kaçan gene sendin.
Bu sefer de kendini haklı çıkarmak için işi terbiyesizliğe vuruyorsun. Varsa bi yanıtın yaz oraya beni haksız çıkarmak için. Yoksa da boş yapmayacaksın. Düşüncesini ifade edemeyip hakarete vurmak acizlerin işidir.

Ulan hıyar ortada hakaret varsa bunu sen yapıyorsun daha büyüğünle nasıl konuşacağını bilmiyorsun. Liseli ergen seni.

Bazıları küfürü dibine kadar hakediyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen sözünde duramayan bir şahıssın. ''seni dümdüz ederim'' diye tehdit edip, gel adres vereceğim dediğimde korkup cevap veremeyen bir şahıssın. Bak adamsın diyemedim. Çünkü sen şahıssın. Delikanlıysan bana küfür edersin.

çok gereksiz transferler 3 üde elimizdeki çöplerden kurtulamadık bide üzerine 3 tane daha ekledik ve birde dibine kadar kazık yedik sezon sonunda bu yorumu uplarım ;)

Üst Alt