Belhanda'nın Durumu Kritik!

Kadir Ari

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
antrenmana katilmis

Suphi Çelik

10 Numara!
ibiza da garsonluk yaparken 17 asist yapabiliyorsa garsonluğu dert değil tabi bunun için kıçını kaldırıp oynaması gerekiyor.

Şükrü Erden

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Futbolu bırakmış deniliyor. İbizada garsonluk yapıyormuş an itibariyle.

Wesley+Sneijder+Netherlands+Training+Session+wQCLji1SLbSl.jpg

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Sizin içiniz fesat. İbizada garsonluk yapıyor dedik diye hemen sneijder e bağladınız konuyu. Alakası yok. İbiza yerine Mallorca deseydim... Gerçi yine sneijdere bağ kurarsınız bu durumda. Suç bende ama. Bula bula garsonluk konusunu buldum bende.

Kaan Tekin

Tecrübeli Üye
Sizin içiniz fesat. İbizada garsonluk yapıyor dedik diye hemen sneijder e bağladınız konuyu. Alakası yok. İbiza yerine Mallorca deseydim... Gerçi yine sneijdere bağ kurarsınız bu durumda. Suç bende ama. Bula bula garsonluk konusunu buldum bende.

Ibiza ve garsonluk... Sneijdere baglamayalim da Ibrahim Tatlisese mi baglayalim. Hadi canim sen de.

Suphi Çelik

10 Numara!
şimdi ben kebapçı desem millet prandelli'den bahsettiğimi sanacak doğal olarak. bence fatih kardeşimiz haklı.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Demek ki garsonçu demek sneijder anlamına getiriyoruz bundan sonra. Bide garsoncuların cenneti ibiza yı da eklersek hiç kurtuluşu yok.
Bunu da alışırız tabiki.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
fazla şey etmemek lazım, kendisi portakal kelimesini alaycı bir cümle içinde kullanıp, alay etmek için kullanmadım diyen birisi. Ayrıca Sneijderin gitmesini istemeyenlere de demediğini bırakmayın, sonra başkalarına kutuplaştırma suçlaması da yapar ara sıra.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Aga sen Fatihleri karıştırdın herhalde :D

Senin kast ettiğin Uluışık.

sent via GSC

Fatih Hacı

Taçsız Kral
fazla şey etmemek lazım, kendisi portakal kelimesini alaycı bir cümle içinde kullanıp, alay etmek için kullanmadım diyen birisi. Ayrıca Sneijderin gitmesini istemeyenlere de demediğini bırakmayın, sonra başkalarına kutuplaştırma suçlaması da yapar ara sıra.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Benden mi söz ediyorsun? Başkası ile karıştırdın beni galiba. Neyse...

Kenan Ünal

Cezalı
Demek ki garsonçu demek sneijder anlamına getiriyoruz bundan sonra. Bide garsoncuların cenneti ibiza yı da eklersek hiç kurtuluşu yok.
Bunu da alışırız tabiki.
Yani renktaş, Forum bu denklem ile çalkalandı. Tabi hepsi şapa oturdu orası ayrı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Yani renktaş, Forum bu denklem ile çalkalandı. Tabi hepsi şapa oturdu orası ayrı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Doğrusunu söylemek gerekirse yazarken aklımda değildi sneijdere konu gidecek diye. Yazıyı tamamladıktan sonra donk etti bende de ama boş ver sala gitsin dedim :)

Üst Alt