Belhanda'nın Gönderilip Kagawa'nın Getirilmesine Ne Dersiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Gönderilip Kagawa'nın Getirilmesine Ne Dersiniz?

Lewis Holtby veya Davy Klaassen daha iyi olur sanki

2 topçunun fussbal zekasi yüksek sayilir

Hakim Ziyech de var lakin eger Ajaxla kapişmazsa en az 15-20m filan isterler

yılın gözdesi salah ın satılmasını kimse istemiyor, ama masadaki teklif baştan çıkarıcı olunca herkes hemfikir gibi..
Ederine ve kazanca bakıyor herkes...

A1RX4q.png

sıkıntılı yav sağlam olsa kim istemez zaten yeteneği belli kalitesi belli

Iki 10 mac kacirdigi sakatlik ayni sakatlik...

Yani yok sakatlik makatlik
Önemsenmeyecek bi durum sözkonusu değil ama. Mesela bi Janssen vakâsı ile karşılaşırsak, başımız fena ağrır. Onun da mesela sakatlık geçmişinde gözle görülen bir durumu yok.Olsa zaten Tottenham'ın kadrosuna katacağını sanmıyorum. Üstelik bu adam 23, Kagawa 29 yaşında. Sakatlık dönüşleri daha geç olacaktır.
Bi ikinci durum; 10 milyon altına alamayız bu adamı renktaş. 15ten açarlar kapıyı nagatomo/terim etkisi oyuncunun isteği ile 10a bağlanır da kulübün kasası dolu değil. Belhanda'nın satıl(a)mayacağı ihtimali daha ağır basıyor.

Bi ikinci durum; 10 milyon altına alamayız bu adamı renktaş. 15ten açarlar kapıyı nagatomo/terim etkisi oyuncunun isteği ile 10a bağlanır da kulübün kasası dolu değil. Belhanda'nın satıl(a)mayacağı ihtimali daha ağır basıyor.

Ben bu kisma aynen katiliyorum. Sakatlik olayi gecilmeli, caliskan kendine bakan futbolcu bu tarz bir seferlik sakatliklardan hep doner.

Ingiliz kulupler istiyor, Transfermarkt degeri 13m. Kesinlikle 10m'nin altina alamayiz. Belhanda'yi iyi paraya satmadan hayal zaten.

Üst Alt