Belhanda'nın Menajeri William D'avila: "Al İttihad, Belhanda'yı istiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Menajeri William D'avila: "Al İttihad, Belhanda'yı istiyor"

Piyasası var 10 verdik aldık. Çok da kötü değil performansı hala. 10’un altına satarsak zaten direkt kazıklanırız.

Çok net 15 ve üstü zorlanmalı devre arası için.

Piyasasi vardi ama biz almasaydik kimse buna 10 vermezdi, katiyen vermezdi. Adim gibi eminim en fazla 6 ya falan giderdi bir yere.

Cok büyük pislik döndü bu transferde.

Piyasasi vardi ama biz almasaydik kimse buna 10 vermezdi. Adim gibi eminim en fazla 6 ya falan giderdi bir yere.

Cok büyük pislik döndü bu transferde.

Bence de fazla verildi 2-3 Milyon.

İngilizler gidip o sene önüne gelene 30 verince en az piyasa haddinden fazla da kızıştı o da var. Son dönem biraz daha durgun.

Satın bir daha elimizden çıkaramayız. Yıllık 3.8 milyon euro gibi uçuk bir rakam alıyor zaten

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaz transfer döneminde olsa aldığımız fiyata bile fit olurdum. Ama devre arasindayiz.

Guilyano 11'e gitti. Su anda 12M'dan aşağı satmak embesillikten öte hainlik olur. Lan hangi takımın devre arasında en önemli oyuncularından birini isterseniz fiyat ederinin üzerine çıkar. Hatta önemli olmasına bile gerek yok. Bu basit bir al sat kuralıdır. Devre arasında yok pahasına satmak gibi bir salaklık yapmayiz umarım. Belhanda 28 yaşında daha. Arap kokenli futbolcuların arasında en çok piyasası olan oyunculardan biri.

Öte yandan şunu da göz ardı ediyoruz fiyattan bağımsız... Bu yönetim koca yaz transfer döneminde + 17 lig maçı sonunda + 1 haftalık Ocak ayı transfer döneminde takıma tek bir forvet bile alamamış. 20 günde Belhanda'nin yerine adam mı bulacaklar. Hassiktir derler adama. Emre Akbaba 2 ay daha yok.

Hiç düşünmeden tekmeyi basın.
Faydasını gormedik bari daha fazla zarar etmeyelim

Giderse yerine kimse gelmez. Ona gore gitmesini isteyin bence. Bu sezon kalmasi lazim Sene sonu feghouli belhanda ozan satilip duzgun bi kadro kurulmali.

Üst Alt