Benjamin Tetteh Malatyaspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fatih terim ve scout ekibinin ileri görüşlülüğüne örnek!!!! adamlar 15 de falan diretmeyip 10-12 milyona bize iteleseydi şimdi biz malatya'ya bedelsiz yollayacaktık bu adamı. böyle çöpleri bulmalarında üstüne yok bizimkilerin.

şu kısım çok doğru bilhassa bunun altyapıdan çıkan herifler için de geçerli olduğunu düşünmekteyim, adamlara 25 yaşında bakıp 4. ligde oynadığını görünce bak ztn tırtmış diyor bazıları ama büyük takım altyapısından çıkıp da sonra tekrar alttan prof kariyer yapmağa çalışmak hayli zor olsa gerek

Altyapıda yanlış planlama bitiriyor direk topcunun kariyerini
22 21 ine kadar altyapıda bekletip curutuyoruz sonra adamlar kaşar topcuların olduğu 1. 2.lige gidiyor nasıl tutunsun orada
orda tutunsa bile seviye atlayamıyor çok azı superlig seviyesinde basarılı olup tutunabiliyor
sadık
efecan
fln geliyo aklıma bir tek
fenerde de recep niyaz koskoca jenerasyondanlardan tutunabilen topcular bunlar

Terim cok istemişti demi bunu burda hocanın cok istedigi tetteh i almadılar diye yönetime sallıyan coktu hoş gidip başka cöpe verdiler o parayı

Gevrek kadar yöneticilik vasıfları olmayan yönetimimizi ve başkanımızı tebrik ederiz. 1.5 yıldır Fahrettin Koca gibi ama süreci iyi yönetiyoruz demekten başka yaptıkları iş yok zaten. İşin kötüsü bakanımız gibi rakamları da gizleyemiyorlar. Diagne'ye 15 verene kadar şunu Malatya gibi kiralayıp Trezeguet'yi alsak Diagne'ye devrede 20 gol attıran eleman bu kazmadan da 1 yılda kar getirirdi.

luyiyi 5e almadık mı yaw kolpa olduğu burdan belli gibi
5 milyon kalaniydi o sezon sonu odememiz gereken. Kaldi ki haberin o kismi bu konuyla alakasiz. Dogruluk degeri tasiyan kismi hocanin bu cocugu israrla istemesiydi. 300 binlik topcuya 3 milyonu gommeye calisti. Aslinda ilk almaya calistiginda 8 milyona vermediler diye veryansin ediyordu. Simdi eleman super fruit kayisiyi yiyip cosarsa vay hocamiz hakliymis deyip ozur dilmesini de biliriz.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

5 milyon kalaniydi o sezon sonu odememiz gereken. Kaldi ki haberin o kismi bu konuyla alakasiz. Dogruluk degeri tasiyan kismi hocanin bu cocugu israrla istemesiydi. 300 binlik topcuya 3 milyonu gommeye calisti. Aslinda ilk almaya calistiginda 8 milyona vermediler diye veryansin ediyordu. Simdi eleman super fruit kayisiyi yiyip cosarsa vay hocamiz hakliymis deyip ozur dilmesini de biliriz.

haber değil ki bu hocanın ağzından yazılmış bir tweet
hoca 5 vereceğimiz transfer için 3.8 vereceğiz diyorsa tweetin o kısmı geri kalanının da üfleme olduğuna işaret eder diye düşünüyorum
hocanın istediğini biliyorum ztn gstvde de spikerin ağzı okununca tetteh diyodu ama şu kadar verirdim bu kadar verirdim diye bir beyanatını hatırlamıyorum

haber değil ki bu hocanın ağzından yazılmış bir tweet
hoca 5 vereceğimiz transfer için 3.8 vereceğiz diyorsa tweetin o kısmı geri kalanının da üfleme olduğuna işaret eder diye düşünüyorum
hocanın istediğini biliyorum ztn gstvde de spikerin ağzı okununca tetteh diyodu ama şu kadar verirdim bu kadar verirdim diye bir beyanatını hatırlamıyorum
Alakasiz ama israr ettigin icin yazayim. Luyi icin 3 kira 5 satis bedeli odedik. Bunu gec. Devre arasi Diagne gelmeden once hoca Tetteh de Tetteh diye tutturdu.Tamam Turk medyasi osuruktan haber yapmada bir numara. Anladik. Bir gazete yalan yazar, iki gazete yalan yazar ama hepsi yalan yazmaz. Ac arsivleri bak Sparta 8 milyondan asagi inmiyor diye haberler cikti. Hoca da bayagi bozuldu transferi olmadi diye. Ici gecmis Babel ile Falcao'yu fahis ucretlerle aldiran hocanin bu zıpırı istemesini mi savunuyorsun anlamiyorum. Her yaptigi is yanlis demem ama her yaptigini da savunamam. Dedigim gibi cocuk tutarsa hoca bilmis deriz. Son iki yil transferlerine bakarsak yaptirdigi transferlerin pek tutmadigi ortada.

Alakasiz ama israr ettigin icin yazayim. Luyi icin 3 kira 5 satis bedeli odedik. Bunu gec. Devre arasi Diagne gelmeden once hoca Tetteh de Tetteh diye tutturdu.Tamam Turk medyasi osuruktan haber yapmada bir numara. Anladik. Bir gazete yalan yazar, iki gazete yalan yazar ama hepsi yalan yazmaz. Ac arsivleri bak Sparta 8 milyondan asagi inmiyor diye haberler cikti. Hoca da bayagi bozuldu transferi olmadi diye. Ici gecmis Babel ile Falcao'yu fahis ucretlerle aldiran hocanin bu zıpırı istemesini mi savunuyorsun anlamiyorum. Her yaptigi is yanlis demem ama her yaptigini da savunamam. Dedigim gibi cocuk tutarsa hoca bilmis deriz. Son iki yil transferlerine bakarsak yaptirdigi transferlerin pek tutmadigi ortada.

abi yazdığım 2 mesajı tekrar okuyup bu yazdıklarından herhangi birinden söz edip etmediğimi tekrar değerlendir ltf

Üst Alt