Berbatov Transfer edilmeli mi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berbatov Transfer edilmeli mi ?

Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?

jadson, fernandinho, willian gibi adamlardan bahsediyorum

elano gidince adamlar uefayi falan aldilar zaten

Elano onların alayından iyiydi ve city transfer etti. Ancak bizde çok kötü oynadı verim alamadık..

Sanki bizim kanatlar çok besliyor ya içeriyi Berbatov felan diyoruz.Berbatov da Milito da gelsin farkeden birşey olmaz kanatlar değişmedikce.

Sanki adam gelmek için can atıyorda biz istemezük gibi başlık olmuş.Ula adamı istesek bile ben gelmek istemiyorum diyecek büyük ihtimal.Ayrıca gelirse tecrübesi bile yeter ama tabi 1 tane de Amrabat stili ama bencil olmayanından fuleli bir kanat oyuncusu lazım bize bu şartlarda sahada sadece dikilen Kazım ile Riera ile kanat akını 0 takımn şu an itibari ile.Zaten kanat olsa şu an 27-28 puanda idik bu oyun içi arzusu ile.

Kazım ve Riera yerine daha iyi kanay oyuncular alınacaksa Berbatov'a gerek bile kalmaz ki :) Eldekiler yeter.. Sorunu hala başka yerlerde arıyor, yanlış çözümler üretiyoruz.. Kazım ve Riera ile göbekte Selçuk ile Melo'nun yanına efektif bir oyuncu gelcek mi? Sorun Berbatov değil.. Ronaldo gelse ne olur ki şu durumda??

Elmander varken daha yırtıcı ve özellikle daha hızlı bir forvete ihtiyacımız var düşüncesindeyim. Şu anki performansıyla ve oyun tarzıyla Elmander-Burak ikilisi harika olurdu. Keşke diyorum. :)

yanina amrabat la hamit de olursa olur yoksa biseye yaramaz cunki adama top gelmez

Agır forvetlerden bıktım. Şöyle ayakları yere sağlam basan , defansı delip geçcek ,tutulması zor bir forvet ne zaman gelecek bize merak ediyorum. Emenike, Asamoah Gyan, Sydou Doumbia tarzı.

Berbatov'u alıyoruz gibi bir dedikodu mu var yoksa Berbatov'u istediği için mi açmış bu konuyu renkdaş?

Ben çok severim kendisini bu arada, gelme durumu varsa gelsin, bekleriz.

Üst Alt