Berk Yıldız A Takım Antremanında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berk Yıldız A Takım Antremanında

Cevap: Berk Yıldız A Takım Antremanında

Götze 19 yasindayken, artik yetenek degil, yildiz futbolcu olarak görülüyor..

Zaten Terim'de Fenerli Emre'yi 15-16 yaslarinda saha'ya sürmüstü.

Çok doğru bir hareket olmuş, 96 doğumlu eğer üst düzey bir potansiyele sahip olduğu düşünülüyorsa zaten bir dahaki sezondan itibaren forma giymeye başlayacaktır keza çok teknik ve çabuk bir oyuncu gibi duruyor. Bu tür bir kanat oyuncusunun eksikliği yıllardır hissediliyor ülkede, dilerim kendisini geliştirir ve çok iyi yerlere gelir.

Berk Yıldız @Berk_Y

bugün biraz heyecanlansamda altyapıdakı abilerim destekci oldu ,herşey çok güzel dahada güzel olucak inşallah.

herkes recep niyaz,muhammet dedi ama onlardan farklı bu çocuk.buna inanıyorum. ve adanademirspor maçında kadroda olmalı.

Eğer çocuk rahatça oynayabiliyorsa yaş neden sorun edilir anlamam, sadece bizim ülkede var bu heralde :)

"Adam 33 yaşında boşverin" "daha bebe la bu, ne katkı verecek"...

Bebe'den kimse katkı beklemiyor, beklenti içinde olan bebedir, kendisinin gelişimi için önemli olan onun oynamasıdır.Bu oyuncular A takımda oynaya oynaya A takım oyuncusu olurlar.20 yaşına kadar Paf'ta oynayıp da iyi olan oyuncu görmedim hiç.

Berk Yıldız @Berk_Y

bugün biraz heyecanlansamda altyapıdakı abilerim destekci oldu ,herşey çok güzel dahada güzel olucak inşallah.

herkes recep niyaz,muhammet dedi ama onlardan farklı bu çocuk.buna inanıyorum. ve adanademirspor maçında kadroda olmalı.

Babalarından çok ilgi şefkat gösteriyorsun Sergen alt yapıda ki oyunculara:) Gözün de hepsi Messi,Ronaldo..

Tarkan sen bu gencleri takip ediyorsun. Bu eleman hangi bölgede oynuyor?

ve inan transferlerden daha çok heycanlandıryo. berkin bi videosu vardı onu bulmaya çalışyorum...berk solkanat-sağ kanat oynuyo ama tekniği dikkat çekici...süratli .topu verip boş alana kaçar,golü düşünür.

Babalarından çok ilgi şefkat gösteriyorsun Sergen alt yapıda ki oyunculara:) Gözün de hepsi Messi,Ronaldo..

iyi olana iyi derim. berk yıldızın ismi 4 senedir var ama recep niyaz ,muhammed herkesin gözünde messi oldu zaten.ve şimdiye kadar ağzımdan 4 isim çıkı. mertan-okan derici-uğur ayhan ve berkin. 4 üde a takımda oynayacak yetenekte. messi olmasalarda.

ve inan transferlerden daha çok heycanlandıryo. berkin bi videosu vardı onu bulmaya çalışyorum...berk solkanat-sağ kanat oynuyo ama tekniği dikkat çekici...süratli .topu verip boş alana kaçar,golü düşünür.

sergen şu alt yapı yorumların rüyama girmeye başladı omg durmadan sayıklıyorum:D

olur olur. altyapı antrenörü bilal özhanı defansif oynatıyo...geçen sezon ofansif olarak güzel işler yapan güzel goller atan bilali.. ve uğur bilalden ötürü bütün ortasahayı tek başına yönetiyo. ne yapsın....

Cumhur, Emre Yüksektepe falan da iyidi geçmiş yıllarda ama gösteremediler kendilerini. Emre harika oyun görüşü olmasına rağmen fiziğini geliştiremedi ve sert futbola adapte olamadı, o tip çift yönlü oynamaya çalışan çok adam çıkıyor ama olmuyor işte, son yıllarda bu mevkideki en iyi ürünümüz maalesef Mehmet Güven oldu.

Diğer yandan Bilal, Uğur arasında tercih olacaksa da Bilal tercih edilir, her açıdan daha iyi Uğur'dan.

Cumhur, Emre Yüksektepe falan da iyidi geçmiş yıllarda ama gösteremediler kendilerini. Emre harika oyun görüşü olmasına rağmen fiziğini geliştiremedi ve sert futbola adapte olamadı, o tip çift yönlü oynamaya çalışan çok adam çıkıyor ama olmuyor işte, son yıllarda bu mevkideki en iyi ürünümüz maalesef Mehmet Güven oldu.

Diğer yandan Bilal, Uğur arasında tercih olacaksa da Bilal tercih edilir, her açıdan daha iyi Uğur'dan.

bu konuda haklısın. uğur ayhan bazen pes ediyo gibi bu sert oyun açısından..bilal bile zorluyo düşün yani..ama dediğin gibi oyun görüşü uğur ayhanı farklı kılıyo...ve emre yüksektepe bence en iyisiydi.

berkinlerin , berk ismaillerin cikmamasi ve bu gencimizin cikmasi neye delalet ?? berkin konusunda hayal kirikligi yasamak kotu olur .

Üst Alt