# Berkan Mahmut Keskin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yakından takip eden var mı bu çocuktan çok ümitliydim keşke takımda kalsaydı ve sağ beki yedekleseydi gerçekten yerli beke çok ihtiyacımız var

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sarıyer böyle az süre vermeye devam edecekse ve mümkünse çekip alalım çocuğu. Kaleci-stoper-ÖL için çok genç ama bek pozisyonu için pek değil, birkaç ay sonra 20 yaşını doldurmuş olacak. Yerine oynaması muhtemel adam da Yedlin yani, hem yabancı kontenjanı için de büyük fayda sağlar, tutunabilirse...

Iyi bi sagbek olmasının yani sira iyi bir regista.geri dönmeli ama sagbek icin en buyuk aday ali turap bülbül olur.mariano gibi ayagi iyi,oyun kurabilir

Iyi bi sagbek olmasının yani sira iyi bir regista.geri dönmeli ama sagbek icin en buyuk aday ali turap bülbül olur.mariano gibi ayagi iyi,oyun kurabilir
Forumda çok mesaj yazmam, genelde okuyup like atıp geçerim. Ama şu forumda iki kişinin mesajını kimin yazdığına bakmadan anlıyorum. Biri sensin, diğeri de Doruk Ata Tanrıverdi.

Üstad yanlış anlama hakaret etmek gibi bir niyetim yok ama yıllardır mesajlarını okurum, ama anla artık bizim altyapıdan olmuyor işte

Sarıyer tdsi fbli olabilir mi acaba. Bunu ciddi ciddi düşünüyorum, yoksa bu çocuk sarıyerde oynayamayacak bir oyuncu değil, bu çocuktan iyi adamları varsa niye o liglerde sürünüyolar.

Üst Alt