Beşiktaş, Dorukhan ile Son Kez Masaya Oturacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Dorukhan ile Son Kez Masaya Oturacak

Dorukhan’a önerilen son rakam belli oldu
Beşiktaş yönetiminin, Haziran 2021’de kontratı bitecek olan 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz'e son teklifini yaptı. Dorukhan ile önümüzdeki hafta masaya oturulacak.

Beşiktaş’ta iç transferdeki en büyük sıkıntı belli: Dorukhan Toköz… Kara Kartal'a Temmuz 2018'de Eskişehirspor'dan 150 bin Euro bonservis bedeliyle gelen 24 yaşındaki orta saha oyuncusunun kontratı Haziran 2021'de sona eriyor. 5 Ocak'ta başlayacak ara transfer dönemi öncesi siyah-beyazlı yönetim, önümüzdeki hafta genç yıldız ile son kez masaya oturacak.

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin “Yüzde 90 anlaştık” demesine rağmen imzaların henüz atılmaması, belirsizliğe neden oluyor.

350 BİN ALIYOR
Mevcut kontratına göre sezon başı 350 bin Euro alan Dorukhan'ın menajerinin daha önce yapılan görüşmelerde kapıyı 1.5 milyon Euro'dan açıp 1.2'ye kadar inmesi, transferi çıkmaza sokuyor. Siyah-beyazlıların ara dönem öncesi yapılacak görüşmede masaya 10 milyon TL'den (dünkü kurla yaklaşık 1 milyon 50 bin Euro) 3+1 yıllık sözleşme önerip beklemeye geçeceği belirtiliyor.

1607676534688.png

Fener'e gider gibi bize gelsin derdim ama bizim yönetimde o işleri becerecek yetenek yok gidip mert hakanı yedegin yedeği yaparsa mutlu olurum

Yıllık 4 milyon lira garanti.
Maç başı 250 bin lira ( 3 puan alınırsa)

Anlaşma teklif edilmeli fazlası zarar.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Yıllık 1.5 milyon TL garanti, performans bonusları 5-6 milyon TL olacak anlaşma yapılsın. Yoksa güle güle.

Ben bu adamla pazarlık yapsam şöyle derim: Kendini 1 milyon Euro'luk oyuncu olarak mı görüyorsun? Tamam. O paraya tamam diyorum ama yüzde 75'i performans bazlı olacak şekilde. Daha önce detaylı yazmıştım performans bonus fikrimi. Bu bonuslar çoğunlukla 11'e girmeye dayalı olmamalı. mesela orta alan için koşmak, dripling yapmak, ikili mücadele kazanma yüzdesi vesaire vesaire... Bunlara dayanmalı.

Kendine çok güveniyorsun ve bu kadar para istiyorsun. O zaman sahada da çok başarılı olacağına eminsindir. Imzala.

Lafı döndürüp dolastırıyor mu? Başka tekliflerden bahsedip, pazarlık mı yapıyor?

Hadi güle güle.

Tarih bize büyük paraya imza atan yerli oyuncuların çok büyük yüzde ile ne sonuçlar verdiğini gösteriyor. Sürekli aynı hataya düşüyorsak, borç içinde olmayı ve bu oyuncuların attıkları kazıkları hak ediyoruz demektir.

Üst Alt