Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Beşiktaş Ersan Gülüm'ü Transfer Etti

beyler size ne diyorum? bu yönetim bizi kandırıyor.

Serdar Kesimal ve Ersan Gülüm türkiyenin en iyi stoperleriydi.

Artık yoklar..

Hayırlısı olsun.

Şimdi Servet'e tutunma zamanı...

Aferin yönetim...

Dahası mı? Bekleyin...

Alamadıklarımızı görünce şaşırmayacaksınız çünkü 9 yıldır biz bunlara alıştık...

Necatileri bekleyelim...

ntvspora takmayın geçende mehmet bizdeydi ama bjk aldı.

bende istemem Ersanı.bjk diyip duruyodu gitsin onlara.Kemal Tokak var onu alalım o daha iyidir.

Ersan'ın gelmemesine çok sevinmiştim. Lig Tv'deki röportajından sonra sevincim 2'ye katlandı diyebilirim. Bütün Galatasaraylılar da böyle düşünmeli. Tuttuğunuz takımı bu kadar aşağılamayın.

beyler size ne diyorum? bu yönetim bizi kandırıyor.

Serdar Kesimal ve Ersan Gülüm türkiyenin en iyi stoperleriydi.

Artık yoklar..

Hayırlısı olsun.

Şimdi Servet'e tutunma zamanı...

Aferin yönetim...

Dahası mı? Bekleyin...

Alamadıklarımızı görünce şaşırmayacaksınız çünkü 9 yıldır biz bunlara alıştık...

Necatileri bekleyelim...

tamam

Şuan Beşiktaş'ın elinde olan stoperler : Sivok , Ferrari , Toraman , Egemen , Ersan , Atınç

Gidecekler ( Bana göre ) : Sivok , Ferrari

Savunmayı Türkleştirerek ilerde yabancı hakkını kullanmak isteyecek Beşiktaş bence. O yüzden yabancı stoperler gidebilir. Toraman , Egemen , Ersan , Atınç gayet iyi alternatifli bir stoper hattı.

+sidnei... stoper turşusu yapacak tüpçü...

3 tane yerli gözde stoper vardı. Serdar Kesimal, Ersan Gülüm, Serdar Aziz. Tek Serdar Aziz kaldı alınabilcek. Birde bu Ömer Toprak hakkında bilgisi olan var mı ? Bir takıma transfer oldu mu ?

5 stoperle ne yapacaklar acaba.Entresan bi kadrosu oldu Beşiktaş'ın

Bence ihtiyacımız yoktu. Ersan'ın hala kendisini ispatlamadığını düşünüyorum. Fakat en azından Sivok ve Ferrari'nin gideceği kesinleşmiş oluyor. Bu durumda yabancı hakkımızı başka mevkilerde kullanabileceğiz demektir. Hayırlısı olsun. Fakat en önemli ihtiyacımız 10 yıldır sağ bek. İstersen Nesta-Ferdinand'ı koy, bekler kötüyse onlar da yetersiz kalır...

Şu an transferin detaylarını öğrendim. Ersan'a 4 milyon euro verilmiş. Tebrik ederim, yani Fernandes için 4 Quaresma için 7 veriyoruz Ersan demek bunlar ayarında oluyor. Bir de yıllık 1.25 milyon euro. Necip bundan daha çok oynadı, daha çok ispatladı hem de Beşiktaş çocuğu onun günahı ne ki daha az alıyor o zaman? Yemin ediyorum bu yöneticilerin futboldan zerre anladığı yok...

Şu an transferin detaylarını öğrendim. Ersan'a 4 milyon euro verilmiş. Tebrik ederim, yani Fernandes için 4 Quaresma için 7 veriyoruz Ersan demek bunlar ayarında oluyor. Bir de yıllık 1.25 milyon euro. Necip bundan daha çok oynadı, daha çok ispatladı hem de Beşiktaş çocuğu onun günahı ne ki daha az alıyor o zaman? Yemin ediyorum bu yöneticilerin futboldan zerre anladığı yok...

Ersan'a 4 az bile. Yüreğiyle oynayan adam. Yıllık 1.25 milyon euro da hak ettiği para. Necip konusunda haklısın. Onla sözleşme yenilenince parası artılır ki zaten geçen sene yeni sözleşme imzalanmıştı.

ersana zaten teklifte bulunmamışız. aysal başkanda 1 ay önce düşünmüyoz demiş.boş yere dolduruşa geldik. fenerli medya işte :eek:alın güllünüzün hayrını görün. ağlak suratlarınızı güldürdü,bizimde gerçeği anlamamızı sağladı.

Cenk

Toraman-Sidnei-Egemen-Ersan

Quaresma-Necip-Fernandes-Simao

Pektemek-transfer

:) Diego Costa isi zora girmis. Sorun degil. Insallah Forlan gelmez. Baskan Diego Mauricio (Drogbinha) ve Lucas'la ilgilendigimizi soylemis. Onlardan biri gelsin bu kadro ligi soyup sovana cevirir.

Ersan'a 4 az bile. Yüreğiyle oynayan adam. Yıllık 1.25 milyon euro da hak ettiği para. Necip konusunda haklısın. Onla sözleşme yenilenince parası artılır ki zaten geçen sene yeni sözleşme imzalanmıştı.

Neye göre 4 az bile? Oynadığı 1 sezon bile değil Ersan'ın, ciddi bir sakatlık geçirmiş + 2. ligden geliyor + milli futbolcu değil, bunlar ölçü değilse ne ölçü? Pektemek yıllardır 1. ligde kendisini ispatladı onu da 4'e aldık. Yahut Atınç oynarken Ersan'dan bir eksiğini gördün mü?

Ersan'a hem bu bonservis hem bu maaş çok fazla. Ederi 2 milyon eurodan fazla değil, maaşı da bir Hakan Arıkan, Ekrem Dağ ya da Necip'ten fazla olmamalıydı. Çünkü ne bu adamlardan fazla potansiyel gösterdi, ne de onlardan daha çok hizmet etti.

ben transfer edildiğine inanmıyorum zira ptesi günü için bize randevu verdiler. bi ara ersan galatasarayda diye de haberler çıkmıştı. bence daha hiçbir şey belli değil mokokolar

Üst Alt