Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ

bu arada totem yapıp gelmeyen arkadaşlara maça uğurlu geldiğimizi ve bir önceki mekanda biralarımızı yudumlarken başakşehirin 1-0 geride olduğunu , biz mekandan ayrılıp yemeğe geçtikten sonra golleri sıraladıklarını belirteyim.

Tahmin edebiliyorum. Herkesin yüzü gözü kaymış. O masadan değil de çay masasından fotoğraf atmanız bana Oktay Kaynarca'nın dizi ekibiyle paylaştığı o talihsiz fotoğrafı hatırlattı.
onu düşündük ama viski şişeleri , bira bardakları falan saklaması eziyet olur deyip foto yollamama kararı aldık , sırf sen üzülmeyesin diye.Sanırım sıkı bir içki diyetine girmişsin , biralarımızı yudumlarken hep seni düşündük.

onu düşündük ama viski şişeleri , bira bardakları falan saklaması eziyet olur deyip foto yollamama kararı aldık , sırf sen üzülmeyesin diye.Sanırım sıkı bir içki diyetine girmişsin , biralarımızı yudumlarken hep seni düşündük.

Melih Abi ne diyeti allah için. Boş versene. Hayatım boyunca dürüst oldum. Pekala da yalan söyleyebilirim. Kimsenin ruhu duymaz. Ama yalan söylemeyeceğim.

Melih Abi ne diyeti allah için. Boş versene. Hayatım boyunca dürüst oldum. Pekala da yalan söyleyebilirim. Kimsenin ruhu duymaz. Ama yalan söylemeyeceğim.

Dün akşam kaç duble attın, dürüst ol.

Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Güzel bir gün oldu. Akşamında Beşiktaş’a da koyunca keyfimiz tavan yaptı.

Bir daha ki organizasyona daha kalabalık olmak ümidi ile.

Ben saldırmam GSC saldırır, söz verdi 3 gün sonra caydı derler, arkandan ileri geri konuşurlar. Üstüne mobbing yaparlar.

Yapmazlar öyle şeyler. Hepsi iyi akıllı insanlar.

Abi yine sinirlisin sana ne yaptigini goremiyor musun

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne siniri Hamza. Keyfim gayet yerinde.
Koca 70liği devirmeye utanmadın mı?

valla kaçtı saymadım ama evde devam ettim sabah zor kalktım.

Melih Abi bana soruyor. Alıntı alıntı olunca herkese bildirim gidiyor. Onun tüm derdi benim içtiğimde.

Abartma Keramettinciğim hiçbir şey içmedim. Maçtan önce 4 duble. Maç anında iki biracık. Maç sonunda bir duble. Bu ne şimdi allah için içki mi! Hep abartıyorsun. Hiç öyle tek başıma 70 50 35 lik devirmişliğim yok çok şükür. Ciğer var içimizde sünger değil.

Melih Abi bana soruyor. Alıntı alıntı olunca herkese bildirim gidiyor. Onun tüm derdi benim içtiğimde.

Abartma Keramettinciğim hiçbir şey içmedim. Maçtan önce 4 duble. Maç anında iki biracık. Maç sonunda bir duble. Bu ne şimdi allah için içki mi! Hep abartıyorsun. Hiç öyle tek başıma 70 50 35 lik devirmişliğim yok çok şükür. Ciğer var içimizde sünger değil.
bir dahakine seni de bekliyoruz , ben masa altından sana doldururum , keramettin görmez.

valla kaçtı saymadım ama evde devam ettim sabah zor kalktım.

bir dahakine seni de bekliyoruz , ben masa altından sana doldururum , keramettin görmez.

İnşallah. Bu maça gelecektim. Bir daha söz vermeyeceğim. Gününde orada olurum. Planlayınca olmuyor.
Yazıklar olsun.

Üst Alt