Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ

Durumu yumuşatma çalışmalarım daima sonuçsuz kaldı. Dün gibi özel günlerde görmezden gelinmesi konusunda K.T ile uzlaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde uzlaşamadım. Kampanya yapılarak, çarpıtılarak insanları organize etti. O mesaj orada öylece dursa ve K.T oy atın demeseydi o mesaj 5 like den fazla oy almazdı!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yumuşatma kampanyası dediğin de şike gibi bir şey. Özel mesaj yoluyla verilen likeları geri istemek neyin nesidir ? Dİrekt dümdük yapsan neyse, bir de Keramettin'i şaşırtalım, ona sürprizler yapalım minvalinde şeyler yazmışsın. Sanki karşında 10 yaşında bebe var da onu kandırıyormuş gibi... :D

Yumuşatma kampanyası dediğin de şike gibi bir şey. Özel mesaj yoluyla verilen likeları geri istemek neyin nesidir ? Dİrekt dümdük yapsan neyse, bir de Keramettin'i şaşırtalım, ona sürprizler yapalım minvalinde şeyler yazmışsın. Sanki karşında 10 yaşında bebe var da onu kandırıyormuş gibi... :D

Sayısız kişiye pm atmış bir de, kimle konuşsam bu tarz pm geldi diyor.

Bir de arkamızdan iş çevrildi falan der, biz her şeyi dürüstçe açıkta yaptık.

Sayısız kişiye pm atmış bir de, kimle konuşsam bu tarz pm geldi diyor.

Bir de arkamızdan iş çevrildi falan der, biz her şeyi dürüstçe açıkta yaptık.
Duruşumuzdan taviz vermedik belgeler mevcut.
@Serkan ŞafakPicsArt_04-30-12.40.57.jpg

Herkes bir kenara sen bir kenara abi. Senin bana destek çıkmaman bende büyük bir hayalkırıklığı yaşattı. Bir bakıma hemşehri sayılırız. Üzüldüm.

Şov yapmayın Arslaner!!! Sizde oy namussa bizde de özel mesajların kamuoyuna izinsizce sunulması kabul edilmez. Bu ikinci oldu sanırım.

Yıllarca Ankara'da yaşadım. Siz de Ankara'da yaşıyorsunuz. Ona istinaden öyle bir şey demiştim.

Ortada gayri rahmani bir durum olduğu için paylaştım, yoksa yasak olduğunu biliyorum. Özel değil genel genel ! Bırakın şimdi bu ayakları sayın Mustafa Kaya.

Yonetim bu kisinin avatarini , herkese antipatik gelmesine ragmen israrla koydugu avatari forumun istegi olarak degistirsin ve konu kapansin

Icmesini tesbit ve karisma olamayacagi icin , verdigi sozu yerine getirmemesinin karsiligi bu olsun mevzu sonlandirilsin

Üst Alt