Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

antrenmani seyirciye acacagina kendi kafanda genclere yer ac fatih hoca yeter artik yeter valla yeter su macta genclerle cik 3-5 ye kimse laf etmez ama ahmet eren selcukla madara olursak cekecegin var, sonra hakem makem aglama. kac maci sen kendi ellerinle verdin, adam akilli kadrolar cikarip degisiklikler yapsaydin fazladan en az 5 PUANIMIZ VARDI!

,
Kurban olun siz Ünal başgana. Kimseye boyun eğmedi, şikecilerin anasını ağlattı. Yabancı sınırı alçaklığı yüzünden düzgün transfer yapamadı. Eboue bile yedek kalabiliyordu. Ezip geçecektik herkesi onun kurduğu kadroyla.
Sen benim asıl takıldım şeyi anlamamışsın. Hocayı beğenmezsin, yollar ayrılmalı dersin eyvallah. Sen kim oluyorsun ki idmanda kovulsun diyorsun ? Ne hakla ? Ayıp değil mi ?

,

Sen benim asıl takıldım şeyi anlamamışsın. Hocayı beğenmezsin, yollar ayrılmalı dersin eyvallah. Sen kim oluyorsun ki idmanda kovulsun diyorsun ? Ne hakla ? Ayıp değil mi ?
Beğenmiyorum teknik adamlığını. Bundan önce 7 şampiyonluk alması önemli değil, şu an ne yaptığı önemli. Resmen dalga geçiyor bizlerle. Sezon başından beri hiçbir şey oynamıyoruz. Kadro adaleti yok. Bu benim görüşüm. Sergen beye yazdığımı kopyaladım Atakan bey.

Kadroyu gordukten sonraki
Hayal kirikligini bize tarif edebilir misin
54661e6dcf45af157c9e624b.jpg

Üst Alt