Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı!

Evet arkadaşlar evrene pozitif mesajlar yollayalım. Ben demiştim demek için gerçekçi yorumlar yapan tayfa olarak biz de zaaa xd ben demiştim sloganı ile inletelim buraları ne kadar da keyif veren bir hareket yahu süper valla kesin 3-5 kişi peşimden koşar şimdi, haydiii.

Siz basta yorumlarini ozgurce (ama negatif yonde) yapmaya calisan insanlari o gun hakir gorup tukaka etmezseniz ,onlar da bugun rovans pesinde kosup "ee ne oldu hadi simdi konusun" demezler

birisi burada negredo hat trick yapar mi diye baslik acti ona bile engel olundu

gomis ilk hat trick ini yapar mi diye acilsa kapatilir miydi baslik

artik insanlarin dusuncelerini akillarinda canlandigi sekliyle kufur hakaret olmadikca ifade etmelerine engel olmayin

kadikoy oncesi de ayni surecleri yasayacagiz da simdiden soyleyim dedim

Siz basta yorumlarini ozgurce (ama negatif yonde) yapmaya calisan insanlari o gun hakir gorup tukaka etmezseniz ,onlar da bugun rovans pesinde kosup "ee ne oldu hadi simdi konusun" demezler

birisi burada negredo hat trick yapar mi diye baslik acti ona bile engel olundu

gomis ilk hat trick ini yapar mi diye acilsa kapatilir miydi baslik

artik insanlarin dusuncelerini akillarinda canlandigi sekliyle kufur hakaret olmadikca ifade etmelerine engel olmayin

kadikoy oncesi de ayni surecleri yasayacagiz da simdiden soyleyim dedim

Sinerji başlığı yerine yapabileceği 200 tane forum varken burada yapılıyorsa bunun adı TROLLUK olur Sinan Bey. Gidin bakın başka forumlarda o tarz başlıklar açılınca ne oluyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sinerji başlığı yerine yapabileceği 200 tane forum varken burada yapılıyorsa bunun adı TROLLUK olur Sinan Bey. Gidin bakın başka forumlarda o tarz başlıklar açılınca ne oluyor.

Bu basliga o yuzden ozellikle bir sey yazmadim . Beni bu konuda elestirme . Bu dedigin hassasiyeti gosterip yazmadim

ama bununla kalmiyor ki , gecen bir konusmada ugur iz baskanim demis ki boyle boyle yazdin seni konudan attim , o da bu tip bir mesajdi

adam negredo basligi acti saniyesinde kapatildi mahalle baskisi ile

kimseye isini ogretme ne niyetim ne de haddim var , kendimde oyle bir hak da gormuyorum ama allah askiniza dusunceye engel olmayin , bir de kufure hakarete musade etmeyin

Birisi fb macindan once "ikinci 6-0 yolda" basligi acinca o adam fb li olmuyor !!!!

Bu basliga o yuzden ozellikle bir sey yazmadim . Beni bu konuda elestirme . Bu dedigin hassasiyeti gosterip yazmadim

ama bununla kalmiyor ki , gecen bir konusmada ugur iz baskanim demis ki boyle boyle yazdin seni konudan attim , o da bu tip bir mesajdi

adam negredo basligi acti saniyesinde kapatildi mahalle baskisi ile

kimseye isini ogretme ne niyetim ne de haddim var , kendimde oyle bir hak da gormuyorum ama allah askiniza dusunceye engel olmayin , bir de kufure hakarete musade etmeyin

Birisi fb macindan once "ikinci 6-0 yolda" basligi acinca o adam fb li olmuyor !!!!

O mesajı es geçersen 20 kişi gelip küfür eder ve ceza alınca da gelip kuşlara müsade bize ceza der. Kitle buysa çözüm de o.

Bu mesaji tam olarak anlayamadim ? Onem verdigim bir mesele oldugu icin tekrar aciklayabilir misin

Editlemezsen o Negredo konusu gibi mesajları 20 kişi gelip o başlığı açana hakaret ediyor. Sonra da onu savunanlar ile birbirine giriyor. Meydan muharebesi sonuç. Önleyici olmak adına bile kapatılır. Ha keza önemli maçların Arife’sinde rakip ile ilgili Mesajlar manipülatif ise orada iyi niyet de tartışılır. Geniş zamanda ceza alsa zaten bunlar senin ihraç Alman gerekirdi şimdiye.

Editlemezsen o Negredo konusu gibi mesajları 20 kişi gelip o başlığı açana hakaret ediyor. Sonra da onu savunanlar ile birbirine giriyor. Meydan muharebesi sonuç. Önleyici olmak adına bile kapatılır. Ha keza önemli maçların Arife’sinde rakip ile ilgili Mesajlar manipülatif ise orada iyi niyet de tartışılır. Geniş zamanda ceza alsa zaten bunlar senin ihraç Alman gerekirdi şimdiye.

Yani akut donem sebebiyle mi bazen istemesek de dusunceye ket vurmak zorunda kaliyoruz mu diyorsun ?

aslinda bu biraz da sunun itirafi olmuyor mu ? Biz mod veya ozellikle yonetici kadrosu olarak sogukkanli ve serbestlige deger kalibreye ulasmis insanlariz ama buraya gelen bazi "tipler" kufurden baska sey bilmiyor bu durumlarda ve malesef bunu yapmak zorunda kaliyoruz

boyle anliyorum ve MALESEF katiliyorum

Yani akut donem sebebiyle mi bazen istemesek de dusunceye ket vurmak zorunda kaliyoruz mu diyorsun ?

aslinda bu biraz da sunun itirafi olmuyor mu ? Biz mod veya ozellikle yonetici kadrosu olarak sogukkanli ve serbestlige deger kalibreye ulasmis insanlariz ama buraya gelen bazi "tipler" kufurden baska sey bilmiyor bu durumlarda ve malesef bunu yapmak zorunda kaliyoruz

boyle anliyorum ve MALESEF katiliyorum

Serbestlik de ki odak noktayı iyi niyet sınırı kabul edersek evet. İyi niyetli gördüğümüz hangi üye ve mesaj ceza aldı. Kaldı ki son 1.5 sene tahammül sınırları o kadar geniş ki yönetimin normalde hiç uğraşmayıp kavgaya girene 6 ay, uyarıya rağmen manipülatif yazana ihraç veriliyordu. Aktiflik ve sosyal medya ile düşen kalite bir nevi bünün sebebidir.

Buna ek olarak kuş muhabbeti 10 yıl önce de vardı. Şimdiye özel bir şey değil. O zaman üye olsanız büyük ihtimal ihraç yemiştiniz ihraç sebebi olarak da “git de kendi çöplüğünde öt kuş “ yazıyordu. Bu sefer de 1000 kişi ile uğraşmıyordu insanlar.

Konu hakkindaki son sorumu sorup gerisini ozel mesaj ile iletecegim

neden ve nicin herkesin kendi ismi ve tek uyeligi olacak sekilde bir duzenleme yapmiyorsunuz ? Ciddiyeti , ayrica verilen cezalarin caydiriciligini ve degerini arttirmaz mi

buna bir yonetici tarafindan verilen cevabi herkes gorsun diye buradan soruyorum

sebebi ne ? Bak ua forumundan beni gonderdiler katiyen giremem , baskasinin tc si ile anca , onla da 1 kere 2 kere ugrasilir

sanirim bu 2 inci ya da 3 uncu ihracim orada , geri donebilir miyim evet ama bir kere iki kere donerim , o da kendim olarak donerim anca

burada da boyle sinkaf edenler , ciddi tartismaya girenler cezasini alsa 1 hafta sonra 1 ay sonra ihrac ve anca afla donse filan

daha saglikli ilerlemez mi ? Yoneticilerin bile isimleri kendileri degil

neden ve nicin herkesin kendi ismi ve tek uyeligi olacak sekilde bir duzenleme yapmiyorsunuz ? Ciddiyeti , ayrica verilen cezalarin caydiriciligini ve degerini arttirmaz mi

buna bir yonetici tarafindan verilen cevabi herkes gorsun diye buradan soruyorum

sebebi ne ? Bak ua forumundan beni gonderdiler katiyen giremem , baskasinin tc si ile anca , onla da 1 kere 2 kere ugrasilir

sanirim bu 2 inci ya da 3 uncu ihracim orada , geri donebilir miyim evet ama bir kere iki kere donerim , o da kendim olarak donerim anca

burada da boyle sinkaf edenler , ciddi tartismaya girenler cezasini alsa 1 hafta sonra 1 ay sonra ihrac ve anca afla donse filan

Millet T.C nosunu vermek istemez de ondan. Oraya üye olanların profili farklı.

Konu dışına çıkmak yasaktır Sinan bey
TC alayım

Açık sözlülüğünden dolayı tebrik ederim. Çok özel değilse açık sözlü olmaya devam etmeni rica ediyorum. Neden gönderildin acaba?

Ilkinde arda nin simarikliklari ile ilgili oguz altay ile tartismis ve "bir de kongre uyesi diye seni millete ovmeye calisiyoruz , degmezsin" gibi bir cumle kullandim tartisma sonunda , ilkinin sebebi oydu , sonra en cok ardaya giydiren de kendisi oldu gerci

ikincisinde de bir tartismada iki farkli kisiye iki farkli uygulama yapilmisti , devreye girip bu mu adaletin ozcan togay yazdim , ki o ilk olaydan sonra engelimi acan kisiydi , uzatmalari oynuyorsun gibi bir laf etti , ben de adaletsizlik varsa kufure kiyamete ceza vermiyorsaniz ekran goruntusunu az sonra mailine atiyorum dedim , ondan sonra engellemislerdi

oradan yuzyuze gorusup tanistigim kisiler var , onlardan biri gecenlerde mesaj atti kaldirayim engelini tekrar konusalim edelim diye , hatta o yuzden gecenlerde "ua dan kovuldu kovuldu" diye neseli tavirlar gosteren biri vardi burda , ben de cok sevindirik olma istedigim zaman girerim tekrar o foruma da diye cevap vermistim hatta

meseleler bu sekilde cereyan etti

orada da ilginc tipler vardi , benim avatarim sari lacivert diye tepki gosterenler vardi , ki oradaki avatarlarin hepsi Ua avataridir , onlarin sectigi avatarlar kullanilir

en az 5-6 kez avatara laf edildi , oysa avatar angry birds bye bye seklinde bir seydi kendilerinin koydugu

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
o donemde ersun fb sinin donemiydi , ama fb de muthis isler yapmadigi icin konu fb guzellemesi filan olmamisti hic bir zaman

orada buraya gore daha adapli yorum yapiliyordu , millet birbirine surekli satasmiyordu , artisi buydu , fakat orada da adaletin a si yoktu yonetim kademesinde forumun

ahbap cavus iliskisi vardi tamamen ceza sisteminde

Üst Alt