Beşiktaş Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başladı

Cevap: Beşiktaş Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başladı

orta şekerli futbolcu

barış özbek ve aydını top diye oynar o ayrı mesele.

Geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak oynayan Portekizli futbolcu Fernandes'in transferi ile ilgili bütün işlemler tamamlandı.

Beşiktaşlı yöneticilerin Valencia kulübü ile sözleşme imzaladığı, ancak bu transferin Valencia kulübünün isteği üzerine 1 Temmuz'da açıklanacağı öğrenildi.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

Niye 1 temmuz anlamadım

Fernandes gelirse BJK Necip-Fernandes'le en iyi göbek orta sahaya sahip olur, en önde Almeida, kanatlarda Simao ve Quaresma, Almeida arkasına bir de Diego, Robinho vs. tarzı bir yabancıyla mükemmel olur. Fakat hala düzgün bir bek alınmadı, yine beksiz girersek başlarlar 5 maç sonra Beşiktaş defansı kötü, orta sahası yetersiz demeye...

BJK

Cenk

Hilbert - Sidnei - Ersan - Ismail

Necip - Fernando

Mustafa - Simao - Quaresma

Almedia [lol]​

benim cok begendigim bir oyuncu kivrak ,bileklerine hakim ve iyi bir oyun gorusu var ; bakiyorum Fenerbahce Yobo'yu 3.5m.€'ya aliyor ,simdi Fernandes yine uygun bi bedelle transfer edilecek.Acaba bu adamlar yerli statusunde olsa ne kadar isterler.

Beşiktaş'ın ön liberosunda Fernandes gibi bir ismin olduğuna hala inanamıyorum. Yıldırım Demirören'i ya Yıldırım çarptı ya da bu adamın başına bişey geldi.

Bu kadar yanlış işler yapan bir adam nasıl bu kadar doğru işler yapmaya başlar? Fernandes kaç milyon euro'ya transfer olmuştu, adamı kaça aldık inanılır gibi değil gerçekten.

Ve bu adam parayı bastırıp rahatlıkla ikna edebileceğin bir adam değil. Her ne kadar ayağı da kırılmış olsa (öyle bir sakatlık geçirmişti) , adam normalde Beşiktaş'ta oynamaz gider bir çok avrupa kulübünde oynayabilir.

Simao, Fernandes.. bu adamların aldıkları rakamlar astronomik rakamlar değil. Beşiktaş bu konuda artık tercih de ediliyor. Bir dönem Galatasaray UEFA kupası zamanı istediği adamı şak diye transfer ederdi. Bizde öyle bir vizyon yokken (Kupa) , Demirören Avrupada ufak ufak bir imaj yaratmaya başladı. Çok dalga geçildi ama Mourinho'yla gözükmesi, Christiano Ronaldo ile ortak iş yapması, Q7'yi transfer etmesi önemli şeyler. Bu portekizlilerin Beşiktaşta olması bence Beşiktaş için "çok" büyük bir şans. Hem de büyük bir dönüm noktası. Öyle ki, bu sene Avrupada biraz başarılı olurlarsa, bu takımın ismi bu oyuncularla duyulursa, transferler daha kolay gerçekleşmeye başlar. Evet, belki Q7 sakatlıktan çıktı, çok zor ikna edildi , bazı şeyler denk geldi de Beşiktaş'a transfer oldu, ama ondan sonrası çorap söküğü gibi geldi ve Beşiktaş rüyasında göremeyeceği adamları (Beşiktaşlıyım) ilginç şekilde transfer etmeye başladı.

Birkaç sene sonra Türk futbolu kulüp takımları bazında yerinde sayıyor da olabilir, "çok farklı" bir noktada da olabilir. Bu konuda da Beşiktaş yönetimini kutluyorum. Senelerce boş boş bekleyip çıtayı bir anda yükselttiler. Yanlış anlaşılmasın, Galatasaray birkaç sene önce aynı şekilde bir çok yıldız getirdi. Aynı kadrolar Fenerde de oldugu oldu. Ben Beşiktaş yönetimini bunun için kutlamıyorum. Kadroyu "hiç" bozmayıp, gereksizleri gönderip, gerekli yerlere gerekli transferleri yapıp, Generallerin yanına Türk statüsünde gerçekten iş yapacak askerler'i getirdikleri için kutluyorum. Bu sene bence Beşiktaş "takım olamamış" bir yıldızlar topluluğundan ziyade, yenilmesi zor gerçek bir takım olacak.

Ama hepsi boş; önemli olan Avrupa..

Sadece Beşiktaş için değil, tüm Türk takımları için istiyorum bunu. İnşallah Avrupada başarı elde edip Türkiyeyi adam gibi temsil eder takımlarımız. Bu sene olmasada seneye de GS yönetimde bir patlaklık çıkmazsa (tek korkum o, "bence" transfer konusunda biraz yavaş gidiyorlar (Drogba'ya rağmen..) , GS de toparlanır ve Avrupanın tozunu attırırız.

Hepinize merhaba bu arada :)

Beşiktaş iyi transfer yaptı bu sene...

Sidnei iyi adam Ersan öyle...

Ama 50 tane oyuncu oldu...:eek:

Valla gercekten adamların iyi kadrosu oldu.Kim istemez fernandesi bizim orta sahada veya simao yu quaresmayı ersanı fln ersnt var daha orta sahada kalede cenk var iyi bir genc yerli kaleci sağlam bir santrafor alırlarsa ya 1 ya 2 olurlar bence kesin.

Kadroları çokta iyi oldu çokta güzel oldu. Helal olsun bjk ye.

Üst Alt