Beşiktaş, Negredo'yu Transfer Etti - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener maçında golünü yediler dün de bir topu direkte patladı. 2/35 yapmış olacaktı 2 maçta ama kader istemedi :D

sent via GSC

Söylediğinde gülüyorduk ama 35 tane daha atarsa hedefine ulaşacak

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şakayı bir kenara bırakırsak ben hala iş yapacağını düşünüyorum. Biraz şanssız,biraz da istediği süreyi bulamadı. Golcü için gol her şeydir. Negredo golü bulduğunda peşi sıra golleri sıralar.

Vagner Love geçen sene ilk 8 hafta gol atamamıştı sonra bu sezon dahil 28 maçta 30 golü var.

Negredoyu dusunun. Cenkin hayatinda oynadigi en buyuk takim besiktas. Negredonun hayatinda oynadigi en kucuk takim yine besiktas ve su an Cenk'in yedegi. Senol'a ana avrat sovuyordur icinden her gun..

DGJb3wzXkAEBtJc.png

Gol atamasa da toplu oyunda gayet iyi.. karabuk macindan itibaren izliyorum.. en az 5-6 asistini yediler.. sene basi saxma sapan aciklamalariyla beklenti yukseltti ondan zaten bu tepkiler

Alvaro Negredo: "Bana, ‘35 gol atar mısın’ diye sordular, ben de elbette atarım dedim. Artık gollerimi atmaya başlayacağım." (Buzz Spor)

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Üst Alt