Beşiktaş, Negredo'yu Transfer Etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lens icin fener taraftarı su anda deliriyor lakin ben hala tinerciler nasıl aldı cözemedim bir dümen var eminim

fener almak icin ugrasırken ingilizler 7 civarı bonservis oyuncuda 4milyona yakın yıllık istemisti

hemde resmi agızdan söylenmisti bunlar

lens icin fener taraftarı su anda deliriyor lakin ben hala tinerciler nasıl aldı cözemedim bir dümen var eminim

fener almak icin ugrasırken ingilizler 7 civarı bonservis oyuncuda 4milyona yakın yıllık istemisti

hemde resmi agızdan söylenmisti bunlar

En çok yalanı resmi ağızdan söyleyen bir kulüp Fenerbahçe. Bir de fener medyasının şişirmesi var. Gerçek olan şu; Fener bağırıyor resmen bizde para yok diye..

En çok yalanı resmi ağızdan söyleyen bir kulüp Fenerbahçe. Bir de fener medyasının şişirmesi var. Gerçek olan şu; Fener bağırıyor resmen bizde para yok diye..

ve onun dısında sanırım el altındanda para sokamıyorlarr sanırım kulübe hatırlayın ilk sow transferinde filan bizzat iş adamları hediye etmisti

fakat eşofmanlı cok yanlıs gidiyor transferlerde takımın sag bölgesine tonla adam doldurdu valbuena dısında fark yaratacak adam yok

ve kjaer gibi kaya gibi saglam adamı kaybetti tandemi cökertti

basımızda hoca olsa keske cünkü tinerciler ve basaksehirde bariz hoca farkı var

Beşiktaş taraftarları havalimanında Negredo'yu bekliyor.

DGUIFV1UIAAwRL5.jpg:large

Beşiktaş, İspanyol futbolcu Alvaro Negredo'nun maiyetini borsaya bildirdi. Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama şöyle;

Alvaro Negredo Sanchez'in transferi konusunda kendisi ve kulübü Valencia ile anlaşmaya varılmıştır.

Sözleşme fesih bedeli olarak şirketimiz tarafından Valencia kulübüne net 2.500.000 Avro ödenecektir.

Oyuncu ile 2+1 yıllık sözleşme ile aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.
2017-2018 Sezonu için 4.350.000 Avro
2018-2019 Sezonu için 4.350.000 Avro garanti ücret ödenecektir.

Oyuncu 2018-2019 sezonunda 25 maç veya daha fazla resmi müsabakada (Türkiye Kupası hariç) oynadığı takdirde sözleşme 2019-2020 yılına uzayacak olup,
2019-2020 Sezonu için 4.000.000 Avro garanti ücret ödenecektir.

Oyuncuya ayrıca puan başı ücret ödenmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

off off öyle böyle gecirmemisler bizdeki muhasebeciler gelin burayada 2 cift laf edin 3 senedir ölüleri oynayan 33 yasındaki adama gömdükleri paraya 2 cift laf edin

Üst Alt