Beşiktaş, Ryan Babel'i KAP'a Bildirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ryan Babel'i KAP'a Bildirdi!

Ryan Babel ile aşağıdaki hususlarda sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,
2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,
2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,

Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi.

KAP

Bonservissiz oyuncu Türkiye tarifesi açısından fena bir rakam değil. 27 yaşındayken K.paşa'da 2,2m euro alıyordu.
İşin içinde biz olsak 2,5'tan açardık kapıyı muhtemelen.

oyuncu hakları diye kıçını yırtan dünyanın embesil futbol yöneticileri,futbolculara bu kadar haklar vermeye devam ederseniz üzerinden nemalandığınız futbol kulüpleri yakında batacak sizlerde o formaları pazarlarda kiloyla satacaksınız,spor kanallarında da çıkar boy boy kendiniz striptiz yaparsınız

Ne para aliyorlar ya. Ulan ben hayatim boyunca okudum, master yaptim, yazilim muhendisi oldum, bunun 1 yilda kazandigi parayi hayatim boyunca kazanamicam. Adaletini ***** dünya!

Sent from my A0001 using Tapatalk

Son düzenleme:
Başarılı olan sapıtıyor, Fiko pintilikle başarıyı getirdi şimdi batırıyor. Aysal'da ilk sezon cüzzi miktarda parayla sıfırdan kadroyu kurmuştu. Sonra sapıttı nerede leş oyuncu var yatırdı.

Tabiki bonservisi olmadigi icin boyle bir ucret karsiligi anlasmislar. Bana kalirsa cok, her gelen yeni oyuncu minimum 2 milyon Euro kazanmaya basladi, FFP denetlemesi varken bana mantiksiz geliyor.

sen babel'e bu parayı verirsen diğerleri de ister.
durduk yere huzrusuzluk çıkar bazıları da bu paraya göre bu kadar oyun der. bonservisi yokmuş :) buna kim bonservis verir ?
geri zekalılık böyle bir şey işte.

Fiko transferleri yapan kişiyi yönetimden attı, ismini hatırlamıyorum tam ama bu ucuza alınan oyuncuların sırrı o adamdı

Şimdi Ahmet Bulut'un elinde oyuncağa döndüler

Üst Alt