Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak!

Boyle bir garantisi varsa 20 milyon euro gayet rahat sekilde bulunur

Kredi alinir bulunur , hisse satarak bulunur , sahislardan alinir bulunur

Bu uygulanamaz bir yontem degil , bence top oyuncuda artik
Olmaz öyle şey. Transfer yattı diyelim o takıma belli nedenlerden dolayı ne olacak? Elinde patlayacak o saatten sonra Talisca danda vdrim alamazsın

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Transfer sezonu açılan Çin'deki yeni kural, kulüpleri transfer edeceği ve 5.9 milyon euro'nun üzerinde ödeme yapacağı her yabancı futbolcu için Çin Futbol Geliştirme Vakfı'na aynı miktarda ödeme yapmasını zorunlu bırakıyor

Bilmem anlatabildim mi.

Benfica basın sözcüsü Paulio Aurelio Martinez çıkan haberlerin kendilerini bir hayli üzdüğünü belirterek , "19m euro çok mütevazi bir rakam , hatta 1m euro opsiyon da ekleyerek 20m euroya yuvarlayalım"teklifini yaptıklarını .Beşiktaş cephesinin de bunu memnuniyetle karşıladığını ifade etti.

bu arada kimse dememiş , çin kulubü 40m euro veriyorsa ( güya parayı önceden yollayacaklar bjkye ) benfica 39 'a bırakır direk satarlar.Kim daha ucuza satacak derken taliscanın parası 30m euroya kadar düşer.

bu arada kimse dememiş , çin kulubü 40m euro veriyorsa ( güya parayı önceden yollayacaklar bjkye ) benfica 39 'a bırakır direk satarlar.Kim daha ucuza satacak derken taliscanın parası 30m euroya kadar düşer.

Aynı şeyi Beşiktaşlı arkadaşıma söyledim beyni error verdi ama ama Benficanın öyle bir şey yapmaya hakkı yok ki diye saçmalamaya başladı. Taliscaya birileri 40 milyon verecek. Benficanın da bundan haberi olmayacak. Geçecekler bunları.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu medyadaki Beşiktaş seviciliği artık tadı kaçtı cidden. Çöp Love, Negredoya falan verdikleri maaşlar konuşulmaz varsa yoksa Fiko şöyle iyi Beşiktaş şöyle para kazanacak, Beşiktaş uzay futbolu oynuyor. Bunlar bu güce nasıl erişti medyada bilmiyorum ama tiksindirici düzeyde bu kadarı. Umarım batarlar ve bir daha kafalarını kaldıramazlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt