Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın Fiyatını Belirledi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın Fiyatını Belirledi!

Bu haberi bizimkiler yaptırımıştır.

Hatırlarsanız geçen haber vardı ozbekler tolgayi 4.5 milyona aldı diye.
Şimdi 5 milyon diye haber yaptırıp ,sonra 4.5 milyona alınca bakın şampiyon takımdan 500 bin euro indirimle oyuncu aldık diye ortada gezecekler.

Gelirse eğer,en az ; tarık,cavanda,tolga kadar büyük bir kazık olur.

Rakibimizi de zengin edip bi yeteneksizden kurtarmış oluruz.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Şu adamda galiba sadece ben bir şey göremiyorum. Açıkçası gözü kapalı 11'e koyulabilecek biri kesinlikle değil. Zaten çok sakatlık yaşıyor. Olsa olsa en fazla iyi bir yedek olur. O kalibrede yedek olabilecek adam bizde tonla var. Açıkçası çok gereksiz bir transfer olur.

Bu arada fiko bize bunu 3-5 arası bir şeye kitleyip gider Osmanlı'dan Badou Ndiaye'yi aynı paraya alır. Bizim işbilmezlerin de hiç aklına gelmez gidip Badou'yu almak...

Ağır bir sakatlık geçirmekle müzmin sakat olmak farklı şeyler. O şanssız sakatlığı yaşamamış olsa, şimdi vazgeçilmez bir oyuncu olabilirdi takımında, beğendiğim bir oyuncudur; gömmenin alemi yok, kimi beğendiniz ki zaten?...

Transfer edildiği dönemde Tabzon-BJK arasında gidip gelirken, çok da ihtiyaç duyulan profilde bir futbolcu olmasına rağmen bizimkilerin hiç oralı olmayışını anlayamamıştım. Galatasaraylı olduğunu da net deklare etmiş biridir, denk bir teklifle (Yıllık ücreti makul sayılır) bonservisinin bedava fiyatına alınması işten bile değildi. Selçuk gibi çift yönlü bir dinamo var diye gerek görmediler herhalde bizim yöneticiler!...

Şimdi 5 milyonu basıp alsınlar diye söylemiyorum, o yoğurdun bolluğu biteli çok oldu!...Ancak mümkün olsa da 2-2.5 gibi bir fiyata alınabilse memnun olurum doğrusu...

Buna 50 bin euro dahi vermem, yeter artık bıktık bu tarz transferlerden. Bize Melo-Selçuk gibi geldiği anda ağırlığını koyacak üst düzey transferler lazım.

Engin baytar'i zamaninda 1 milyon'a almistik galiba

Tolgay'da 1 milyon'a gelecekse olabilir futbolunu Engin'e benzetiyorum

Tolgay bizden uzak dursun yeter artık orta sahaya dinamo gibi koşan basan hem de yaratıcı oyuncular istiyorum ama dursun özbek varken bu transfer olmaz da diyemiyorum umarım yarın ibra edilmez ve her şey düzelmeye başlar yoksa sene sonu şu diyalog'un geçme ihtimali de az değil :D

Dursun Özbek: Fiko, şimdi bu tolgay için 5 m euro mu istiyorsun ?
Fikret Orman: Aynen, 5 istiyorum ama sen 2 m euro versen de olur
Dursun Özbek: Olmaz öyle şey şimdi biz düz hesap 10 m euro verelim
Fikret Orman: Yok öyle şey mi olur sen düz hesap istiyorsan 1 m euro verin sizin olsun
Dursun Özbek: Demek öyle istiyorsun peki hesap no ver 20 m euro'yu yatıralım yarın bizim kampa gelsin

Son düzenleme:
Bizim ülkemizde fiyatlar hep böyle. Tarık Çamdal 4750 m€ ediyorsa Tolgaya bu kadar istenmesi normal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

soyadı yüzünden mi acaba

zamanında bizim UEFA yı aldığımızı bilmeye fiko aynı soyadı taşıyan başka kimse olmadığını da zannedebilir

Şu adamda galiba sadece ben bir şey göremiyorum. Açıkçası gözü kapalı 11'e koyulabilecek biri kesinlikle değil. Zaten çok sakatlık yaşıyor. Olsa olsa en fazla iyi bir yedek olur. O kalibrede yedek olabilecek adam bizde tonla var. Açıkçası çok gereksiz bir transfer olur.

Bu arada fiko bize bunu 3-5 arası bir şeye kitleyip gider Osmanlı'dan Badou Ndiaye'yi aynı paraya alır. Bizim işbilmezlerin de hiç aklına gelmez gidip Badou'yu almak...
Yanlız değilsin renktaş
Hatta sen iyimser davranmişsin bana kalsa yedek bile olamaz.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Üst Alt