Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu ! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu !

Cevap: Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu !

Ben bu ulkeyıde, halkıda, yazarlarıda anlayamıyorum..Şimdi Treynor modelı dıye bır sey uydurdular dımı? Kımı ornek aldılar INGILIZLERI!! eee bu konuda neden Suareze ceza veren INGILIZLER Ornek alınmıyorda, tüpkafanın yöntemlerı ele alınıyor!!

Bunlar ıyı gunlerımız beyler, yarın allah korusun bızım oyuncularımız,klubumuz PFDK'ya Tahkıme dusmesın 3 mactan kapıyı acacaklar demedı demeyın!! Dıyecekler ki ÖRNEK OLSUN dıye verdık!! o örnekler başkasına hiç olamadı !!

Tam beklediğim eyyam cezası oldu.2 bile değil aslında 1 maç.Kupa macındada 1 i gidiyor ve asıl önemlı bjk macında sahada.

Bu ceza PFDK'nın ceza verme yeteneğinin ve adil oluşunun sorgulanması açısından önemli olabilir ama bence maksat hasıl olmuştur.

Daha bunlar başlangıç! Bu sene bile önümüzü kesecekler. Bu haftaki hakemin yaptığı dandik hata Fırat Aydınus bizi kıtır kıtır doğrasın diyedir! TFF'de ve PFDK'dakilerin alayı Galatasaray düşmanı. Bir secerelerine bakın, Emre'nin ve fb'nin avukatları bile orada. Trabzon'a sus payı 1-2 üye verdiler ama neye yarar. Çoğunluk fb+bjk kutsal ittifakında. Oraya oturdular artık kalkmazlar da. Eminim bizim önümüzü kesmek için neler yapacaklar!

Türkiye şike-ırkçılık ile çalkalanıyor

Federasyon başkanını röportaj yaparken değil,tvde bi yerden bi yere giderken gören oldumu?

İnsan içine çıkmaya yüzleri yok

Emreyi gectimde bu kargalara nasil 2 mac veriyorlar aklim almiyor?

Adamlar 90 dakika kufur.

Eboueye atilmayan kalmadi..

Sahaya yuvarlanan yuvarlanana, bu yuvarlananlar Hakeme yada Eboueye carpsalardi neolurdu?

ondan sonra maymun hareketleri, bi ara kopek sesi yaptilar yada maymun sesi tam cikaramadim..

butun bu olaylarin cezasi 2 mac? adama gulerler guler..

2 mac ha, BJK nin burdaki cezasi en az 4 mac olmaliydi..

türk futbolunun bittiğinin kanıtıdır bu cezalar...yazıklar olsun

allah belasini verecek o tupcunun, boyle devam et sen, 2 mac besiktas? o zaman herkes sahaya atlasin ne guzel, emre de 2 mac, yuhhh utanin biraz utanin!

Sadri Şener: Disiplin Kurulu Başkanı değerli bir hakim. Son oy ona ait ve gidiyor ayrımcılık yok diyor. Kendisi FB Kongre üyesi! Durum böyle olunca ne değerli hakimligi kalıyor ne tarafsızlıgı. Bana hukuktan bahsedilmesin. Bu karar şike kararına ayna tutacaktır.

Üst Alt