Beşiktaş ve Quaresma PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neyse en azından bu ibne yumruk attı. Sizden de 1 oyuncuya 3 maç verelim dememişler. Yapmalarına engel varmı? Bu şerefsizlik zaten vAr tinerci federasyonunda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alt limitten vermisler , basliklara bakarsaniz ustune basa basa bence 4 olarak finalize olur yazmistim

8 ler 10 lar havalarda ucarken .

Iki hareketten de alt limitten vermisler , kural disi hareket 2 , siddetli hareket 3

saldiriyi siddetli hareket seklinde degerlendirmisler , tahrik indirimi uygulamamislar , belki tahkim 1 mac daha indirebilir ya da onaya da bilir bu haliyle

4-5 mac verilebilir ama bu en alt limit olur , cunku sevk maddeleri acik

hem ilk hem ikinci harekete minimum 2 mac dahi verseler zaten 4 ediyor

yumruklarin tekine 2 mac verirsen , fegouli nin ve nice eski cezalarin 3-4 ten baslamasini nasil aciklarsin

10 tabi ki cok abarti , o da ust limit mesela

burada ilk cikacak ceza 5-6 civari olacak ve tahkimde eyyam ile 4 e cekilebilir gibi hissediyorum

saldiridan sevk oldugu icin 4 minimum gorunuyor

Demisim .

Anlamadım ben şimdi bu olayı Feghouli neden 3 aldı tahrik edilmedi mi ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alt limitten vermisler , basliklara bakarsaniz ustune basa basa bence 4 olarak finalize olur yazmistim

8 ler 10 lar havalarda ucarken .

Iki hareketten de alt limitten vermisler , kural disi hareket 2 , siddetli hareket 3

saldiriyi siddetli hareket seklinde degerlendirmisler , tahrik indirimi uygulamamislar , belki tahkim 1 mac daha indirebilir ya da onaya da bilir bu haliyle
Yahu bir iki istisna disinda 8-10 mac havada ucmadi.
Genel fikir almasi gereken cezanin 8-10 mac arasi olmasi gerektigi idi ama bu tür mesajlarin arkasina herkes ekledi, muhtemelen 3-4 mac ceza ile gecistirecekler diye.
Yani senin bildigini burada bir iki istisna disinda hepimiz zaten daha sevk olmadan, sevk basliklarini görmeden dile getirdik.

43. ve 44.maddelerden sevk edilmişti sanırım. Kaldı ki bu iki maddenin birinden 3 ile 5 maç, diğerinden de 5 ile 10 maç arası ceza alacak diyorlardı. İki maddeden de en asgari cezayı verseler, yine 8 maç olması gerekirken, adamlar 5 maç ceza vermiş. Haberi ilk gördüğümde, içimden şunu dedim;
"Eminim 6. veya 7.maç Galatasaray derbisidir"
Nitekim öyleymiş de. Bir şekilde Galatasaray derbisine yetiştirdiler adamı. Helal olsun. Ne diyeyim. Sadece rakibi iteklediği için 3 maç ceza alan Feghouli'yi de unutmadık.

43. ve 44.maddelerden sevk edilmişti sanırım. Kaldı ki bu iki maddenin birinden 3 ile 5 maç, diğerinden de 5 ile 10 maç arası ceza alacak diyorlardı. İki maddeden de en asgari cezayı verseler, yine 8 maç olması gerekirken, adamlar 5 maç ceza vermiş. Haberi ilk gördüğümde, içimden şunu dedim;
"Eminim 6. veya 7.maç Galatasaray derbisidir"
Nitekim öyleymiş de. Bir şekilde Galatasaray derbisine yetiştirdiler adamı. Helal olsun. Ne diyeyim. Sadece rakibi iteklediği için 3 maç ceza alan Feghouli'yi de unutmadık.

sevk edildigi iki maddeden sanirim ilki kural disi hareketti , 2-4 mac arasi olsa gerek

oteki de saldiriydi ama onu ayni madde kapsamindaki siddetli harekete yorumlamislar , o da 3-6 arasi olmasi lazim

2+3 ten toplam 5 mac vermisler

eger bir indirime gidilmezse esasli bir ceza sayilir yine de 5 mac

Hayir bizimle direkt alakadar olmadigi icin birsey cikmaz dedim.

Galatasaray asla gerginlikten beslenen takım olmadı. Bu cezalar olağan seviyede olduğu için bağırıp çağırmanın anlamı yok. Olağandışı açık açık bir haksızlık olsaydı resmi kanallardan açıklama yapılırdı. Öyle mafya babası gibi ekrana çıkıp tehdit etmek Galatasaraylılığa yakışmaz. Lafım sana değil Cancığım ama bu Aziz Yıldırım karakteriyle tüm futbolu altüst etti. Yaptıkları olması gereken olarak kabul edilmiş taraftar kanadında; çok yanlış.

sevk edildigi iki maddeden sanirim ilki kural disi hareketti , 2-4 mac arasi olsa gerek

oteki de saldiriydi ama onu ayni madde kapsamindaki siddetli harekete yorumlamislar , o da 3-6 arasi olmasi lazim

2+3 ten toplam 5 mac vermisler

eger bir indirime gidilmezse esasli bir ceza sayilir yine de 5 mac
Hayir degil, adaletsiz ve tarafli bir ceza.

Burda cezanın adaletli olup olmadığı tartışılmıyor bence burda fegholui ye verilen anlamsız ceza
Sinan gomis için 3 ile 6 ile sevk edilecek diyordu

Bu Alemin Tek Kralı

Üst Alt