Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı

bunlar galatasaraylı filan degildir akıllarınca karıya kıza hava atarız belki medyada adımız duyulur demislerdir

tinercilerde zaten yamultmuslar kaportalarını

Aynen anlamadığım bu zaten.Yine maçı seyretmeye git de niye formanla gidiyorsun.Sanki sen Galatasaraylısın diye bütün Galatasaray camiasını mı temsil ediyorsun/ettiğini sanıyorsun.
onları orada dalga geçilecek bir pozisyona soksalar üstündeki formalar sebebiyle biz rezil olacağız neyse ki öyle bir durum olmamış kovmakla bırakmışlar.

bu konuda çocukları ayrı tutmak lazım çünkü onlar bunları düşünemezler. çocuklara dokunanın eli kırılsın.

turkiyede sizin gibi koru korune eski aliskanliklarina bagli olmayan , acilimlari olan insanlar da var ... bu ornegi bir sekilde gecelim ..

dunyada barcelona real madrid hangi siradadir ezeli rekabetlerde .. simdi size buraya tonla mac koyarim , barcelona ,madride deplasmanda sinirlerin en gergin oldugu anda 90 da maci 3-2 ye getiren golu atiyor ... messi formayi cikarip 3 metreden tel orgusuz tribunlere madridlilere gosteriyor

o esnada binlerce madridli arasinda barcelonalilar seviniyor .. VE BIR SEY OLMUYOR

eger siz yabanci kisitinda , oyuncularin calisma disiplini , is ahlakinda avrupayi ornek veriyorsaniz , o zaman kendinize de bakacaksiniz ve buradaki bu yorumlardan biraz yuzunuz kizaracak

kendi taraftariniz o veya bu sebeple , belki sadece iclerinden geldigi icin bir stadyuma gitmisler ve onlarin tartaklanmasina iyi oldu ,mustehak diyen zihniyetle ayni havayi solumaktan hicap duyuyorum

cok geridesiniz kusura bakmayin , cok

onları orada dalga geçilecek bir pozisyona soksalar üstündeki formalar sebebiyle biz rezil olacağız neyse ki öyle bir durum olmamış kovmakla bırakmışlar.

bu konuda çocukları ayrı tutmak lazım çünkü onlar bunları düşünemezler. çocuklara dokunanın eli kırılsın.

Çocuklar ayrı tabi misal Trabzon formalı çocuğa da benzerini yapmaya kalktılar ya Başakşehir maçında.Ama bunlar 20 yaş civarı gençler sanırsam çocuk değiller yani anlayabilirler bunu.

İyi yapmışlar bizim mallara. Bunlar bizim stadın yolunu bilmez. Bilse zaten böyle tepki göreceğini bilirler ve mallığa kalkışmazlar. Düpedüz tribünden uzaklık, futbol romantizminin genç dimağlardaki etkisi.

İnsanın iki tokat çekesi geliyor yeminle, öyle sinir bozucu. Seneler evvel her Türk takımının maçı milli maç gibi algılanan dönemleri yeni yeni bırakıyorduk ki bir Avrupa maçımızda yeni açıkta Fener atkılı bir elemana çıkar efendi gibi otur dedik. Yanındaki arkadaşlarına güvendi herhal çıkarmadı. Sonra zorla çıkarttılar, baktım gözleri doldu ağlayacak. hadi o neyse sene 90'lardı. Ulan şimdi?

turkiyede sizin gibi koru korune eski aliskanliklarina bagli olmayan , acilimlari olan insanlar da var ... bu ornegi bir sekilde gecelim ..

dunyada barcelona real madrid hangi siradadir ezeli rekabetlerde .. simdi size buraya tonla mac koyarim , barcelona ,madride deplasmanda sinirlerin en gergin oldugu anda 90 da maci 3-2 ye getiren golu atiyor ... messi formayi cikarip 3 metreden tel orgusuz tribunlere madridlilere gosteriyor

o esnada binlerce madridli arasinda barcelonalilar seviniyor .. VE BIR SEY OLMUYOR

eger siz yabanci kisitinda , oyuncularin calisma disiplini , is ahlakinda avrupayi ornek veriyorsaniz , o zaman kendinize de bakacaksiniz ve buradaki bu yorumlardan biraz yuzunuz kizaracak

kendi taraftariniz o veya bu sebeple , belki sadece iclerinden geldigi icin bir stadyuma gitmisler ve onlarin tartaklanmasina iyi oldu ,mustehak diyen zihniyetle ayni havayi solumaktan hicap duyuyorum

cok geridesiniz kusura bakmayin , cok
Ben sahsen böyle bir tepki vermem ama hayir kimsenin yüzünün kizarmasina hakki yok.
Yine tekrar ediyorum, senin burada bunu yapman kendin ile celismen.
Sen kendinde böyle olmamama hakkini görüyorsun ama böyle olanlara öyle olma hakkini tanimiyorsun.
Kimse kimseyi desteklemek zorunda degil.
Burada yapilan zorbalik yanlis ama Türkiyenin Futbol gerceklerini bilip Galatasaray formasi ile o stada gitmekte dogru degil.
Yüzü kizaracak birileri varsa bunlar yöneticilerdir sayin Bilgin.
Bu konuda bir elestiriniz var ise, lütfen üyesi oldugunuz kongrede bunu yöneticilere aktarin.
Örnek verdigin Avrupa´da ben tek dertleri provokasyon olan tek bir yönetici tanimiyorum.

İyi yapmışlar bizim mallara. Bunlar bizim stadın yolunu bilmez. Bilse zaten böyle tepki göreceğini bilirler ve mallığa kalkışmazlar. Düpedüz tribünden uzaklık, futbol romantizminin genç dimağlardaki etkisi.

İnsanın iki tokat çekesi geliyor yeminle, öyle sinir bozucu. Seneler evvel her Türk takımının maçı milli maç gibi algılanan dönemleri yeni yeni bırakıyorduk ki bir Avrupa maçımızda yeni açıkta Fener atkılı bir elemana çıkar efendi gibi otur dedik. Yanındaki arkadaşlarına güvendi herhal çıkarmadı. Sonra zorla çıkarttılar, baktım gözleri doldu ağlayacak. hadi o neyse sene 90'lardı. Ulan şimdi?

Simdi mi ? Simdi de bu var.. Hani o ASIK atmaya calistigimiz avrupalilarin gorece yine akdenizli olanlarinda ... Daha danimarka ,isvec veya finlandiyalara gitmiyorum . Akdeniz atesi var , real barcelona rekabeti var , ve arti siyasal olarak ulkeden ayrilmak isteyen bir bolge var bir de

yani bunun karsiligi nedir biliyor musunuz ?

kurt devleti kurulmak isteniyor , biraz da bizden toprak almak istiyorlar , ustelik atiyorum kurtler fb ,turkler gs , veya tam tersi , ve kurdistan denen yerdeki vatan topraginda bir fb gs maci var , o deplasman tribununde ayriligi savunan bir kurt fb li , gs stadyumundaki gs liler arasindaki tribunde o ayrilikci bolgenin takiminin formasi ile mac izliyor , tezahurat yapiyor

alin ornegi asagida

YouTube

İyi yapmışlar, keşke kaba etlerine de kazıkta çaksalarmış... Yalakalığında bir sınırı olur. Ergen yavşaklar maç öncesi poz verip, bakın 3 yıldızlı forma diye sağa sola caka atmayı biliyordunuz yavşaklar... Hatta daldaşak stadtan çıkarsalarmış..

Not: Böyle adamlar benim taraftarım değil....

Son düzenleme:
Herkes senaryo yazıyor. O gençlerin ülke gerçeğinden uzak olmaları enteresan. Orada binlerce hayvanın olduğunu bilerek gitmeleri cesaret işi. Sadece Vodafone Park'ta değil, neredeyse bütün statlarda hayvan dolu.

Herkesi holigan olarak görmeyi bırakın. Bu ülkede sporsever, futbol severler de var. O çocuklar gerçekten futbol izlemeye gitmiştir. 10 sene önce ben Fenerbahçe Chelsea maçında deivid de souza'nın golünde kendimden geçmiş arkadaşıma sarılmıştım. Lütfen artık şu sporda holiganlık yapmayı bırakın hobi olarak görün. Taraftarlığınız ahlakınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

[FONT=&quot]o sözde galatasaraylılar'a az bile yapılmış davranış. la gerizekalılar, adam sizin takımınıza fetöcü diyor, pkklı diyor, kurucu başkanının anasına küfür ediyor. stadına toki bilmem nesi diyor size beyoğlu yosması diyor, otoban fahişesi diyor. siz kalkıp adamın maçına gidiyorsunuz. keşke orada düz yatırıp ters sikselerdi. aklınız başınıza gelirdi kodumun çakma taraftarları.[/FONT]

ekşi
sonuna kadar hakl

Herkes senaryo yazıyor. O gençlerin ülke gerçeğinden uzak olmaları enteresan. Orada binlerce hayvanın olduğunu bilerek gitmeleri cesaret işi. Sadece Vodafone Park'ta değil, neredeyse bütün statlarda hayvan dolu.

Herkesi holigan olarak görmeyi bırakın. Bu ülkede sporsever, futbol severler de var. O çocuklar gerçekten futbol izlemeye gitmiştir. 10 sene önce ben Fenerbahçe Chelsea maçında deivid de souza'nın golünde kendimden geçmiş arkadaşıma sarılmıştım. Lütfen artık şu sporda holiganlık yapmayı bırakın hobi olarak görün. Taraftarlığınız ahlakınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Dogru, ama seninde basta yazdigin gibi ne yazik ki ülke gerceklerinden uzak, bakiniz asagida ki Murat renktasin mesaji.
Bu sadece taraftarligi abartanlar icin gecerli degil, daha önemli, daha elzem yöneticiler icin gecerli, bakiniz bir Mahmut Uslu örnegi.
Biraz Imam Cemaat iliskisi.

o sözde galatasaraylılar'a az bile yapılmış davranış. la gerizekalılar, adam sizin takımınıza fetöcü diyor, pkklı diyor, kurucu başkanının anasına küfür ediyor. stadına toki bilmem nesi diyor size beyoğlu yosması diyor, otoban fahişesi diyor. siz kalkıp adamın maçına gidiyorsunuz. keşke orada düz yatırıp ters sikselerdi. aklınız başınıza gelirdi kodumun çakma taraftarları.

ekşi
sonuna kadar hakl

Felsefeyi bırakalım adamlar meşhur olmak için gitmiş sonunda da meşhur olmuşlar işte burası Norveç değil futbol izlemeye gidiyorsan adam gibi git 40 bin tinercinin içine Galatasaray formasıyla gitmenin anlamı nedir ?

Yav ne yazacaktık? Bu ortamda o formayla maça gitmek sporsever, futbolsever ya da cesaret değil, bildiğin gerizekalılıktır... Ülke 20 sene öncenin ülkesi değil. Biraz gerçekçi olmak lazım. Formasız gidip maçı da izleyebilirlerdi. Niye formayla gittiler?

Sinan, sen ülkenin gerceklerinden uzak yasamaya, hep esas suclulari degilde, etki tepki altinda kalanlari suclamaya devam et.

Sinan, sen ülkenin gerceklerinden uzak yasamaya, hep esas suclulari degilde, etki tepki altinda kalanlari suclamaya devam et.

Tamam iste buna ulke gercegi diyorsak saygi istiyorsak , o zaman konular degistiginde de hakli oldugumuzu dusundugumuzde avrupadan ornekler vermeyecegiz

bu konu tamamen yuzunuzu nereye donmek istediginizle alakali ... secim sizin

Üst Alt