Beşiktaş'ta Veli Kavlak ile Cenk Tosun Tekme Tokat Birbirine Girdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Veli Kavlak ile Cenk Tosun Tekme Tokat Birbirine Girdi!

2d892ac9edfd003161dad2bb8c5f6c13.jpg

Beşiktaş'ta Tolgay ile Olcay'ın tartışmasının ardından Veli Kavlak ile Cenk Tosun da tekme tokat kavga etti. DHA'nın haberine göre, kavgada Veli'nin dudağı patladı.

Önceki gün yapılan idmanda Tolgay ile Olcay tartışmış, olay kavga aşamasına gelmeden tatlıya bağlanmıştı. Ancak dün Veli Kavlak'ın pas çalışması sırasında üst üste hatalar yapan Cenk Tosun'a sözle sataşması ipleri gerdi. Cenk, takım arkadaşının üzerine yürüdü, sert diyaloglar sürünce tekme ve yumruklar konuştu. Olay yerine yakın tüm oyuncular araya girip ikiliyi güçlükle ayırırken, dudağında patlama ve kanama meydana gelen Veli, soyunma odasının yolunu tuttu.

Şenol Güneş'ten sert tepki!

Yöneticilerin de izlediği basına kapalı antrenmanda yaşanan bu olay sonrası teknik direktör Şenol Güneş'i futbolcularını toplayarak şunları söyledi:

"Bu kadar şımarıklık yeter. Size çok yüz verdim. Aklınızı başınıza alın. Şampiyonluğa gidiyoruz. Bu yaptıklarınız size yakışmıyor. Sorun yaratan, bizimle olmayacak."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne ezikliktir arkadaş bunlarınki de böyle saçma işler yapıp sonrasına hakemlere falan sarıyorlar.İç sorunlarını bile çözemiyorlar birde büyük takımız diye sağda solda dolanıyolar.

Bu salaklar yine şampiyon olamayacaklar gidecek ifb olacak!!! :( Ulan bjk loser olmak icin dogmussun resmen!!

En iyisi bu salaklar özüne dönsün, jimnastik kulübü olsun!! Biraksinlar futbolmus, basketmis!

Bundan sonra Fenerbahce´mizide Aziz Yildirim kurar kadroyu, Aziz-Silin ile Fenerbahce kalan maclarin cogunu da yenecektir. BJK´imizin isi zor.

Fb medyası istediği kadar uğraşsın, ligi Bj kulübümüze vereceğiz, kupayı da fb nin elinden biz alacağız. Fb ye kupa yok bu sezon

eskiden bjk ya sempatim vardı ama son 5 yılda iyice bana antipatik gelmeye başladı. fenevin yörüngesinde dönen bir kulüp oldu bize laf sokmaları şike iması yapmaları yok biz stadı kendi paramızla yaptık lafları gibi ! bu yüzden kimin şampiyon olması beni ilgilendirmiyor bjk ya çakarsak kargalardaki komedi içeren trajediyi izlemek bana keyif verecektir :) fenev şampiyon olamazsa yine keyif alacağım sonuçta iki kıytırık takımdan birisiyle dalga geçme imkanım olacak :)

eskiden bjk ya sempatim vardı ama son 5 yılda iyice bana antipatik gelmeye başladı. fenevin yörüngesinde dönen bir kulüp oldu bize laf sokmaları şike iması yapmaları yok biz stadı kendi paramızla yaptık lafları gibi ! bu yüzden kimin şampiyon olması beni ilgilendirmiyor bjk ya çakarsak kargalardaki komedi içeren trajediyi izlemek bana keyif verecektir :) fenev şampiyon olamazsa yine keyif alacağım sonuçta iki kıytırık takımdan birisiyle dalga geçme imkanım olacak :)

Ah Cevat bir de aralarindan Konya siyrilip sampiyon olabilse ne gulerdim bunlara!! :)

Bjk fiko ile hergecen gun daha antipatiklesiyor. Adama kim ne zaman atıyorum insan haklarindan bahsetse ne bileyim teknolojiden bahsetse konuyu napiyor ediyor, donup dolastiriyor "Stadimizi biz yaptik, GS yapmadi" diyor p...nk!! :(

Son düzenleme:
İşte Cenk Tosun ile Veli Kavlak'ın sosyal medyadan paylaştığı haber...
"Kamuoyuna ;
Türkiye'de bütün antrenman sahalarında görülmesi mümkün olan,futbolcuların azim ve hırslarının bir ürünü sayılabilecek tartışmalarımızın,basında ve kimi çevrelerde abartılmasından büyük rahatsızlık duyuyoruz.
Biliyoruz ki, bu algı operasyonları şampiyonluk yolundaki Beşiktaşımız'ı hedeflemektedir.

Bir kez daha duyuruyoruz ki, BİRİZ, BÜTÜNÜZ ve BERABERİZ.
Cenk Tosun-Veli Kavlak"

Kulubten kovulacaklarmi bakalim. Sisko Sinan Engin Melo kovulmali derdi Riera yi dovdugunde. Simdi ayni seyleri demez tabi.

Son düzenleme:
Üst Alt