Beşiktaş'tan Forlan tepkisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'tan Forlan tepkisi

Cevap: Beşiktaş'tan Forlan tepkisi

Yahu haberin kaynağı fanatik neden bu kadar ciddiye alıp sinirlendiniz ki? Onların bir tek Allah bir dediğine inanırım.

Mantıksızlığa tüpçünün keyfine göre mi transfer yapacağız. O zmn tüpçü önce bitirsin transferleri biz ondan sonra başlayalım. Saçmalık...

Bu parça bizden tüm kargalara gelsin. İnşallah beğenirsiniz.

[video=youtube;FpTBtxTgcCM]https://www.youtube.com/watch?v=FpTBtxTgcCM[/video]

Önümüzdeki senenin haberi:

"Demirören, Fatih Terim'e önümüzdeki sezon için alabileceği oyunculardan oluşan bir liste gönderdi."

Senin takımının adam gibi bir taraftar forumu yok mu birader?? Ben bir Galatasaray'lı olarak f5 veya **** forumuna ziyaretçi olarak bile girdiğimde sıkılıyorum uye olmak neyin nesidir? Tamam herkese açıktır bu forum hadi uye oluyosun madem, adam gibi yorum yap burası Galatasaray forumu, yoksa git kıytırık mıytırık takıl kendi forumunda. Zaten orda bu transfer için profil açıp, avatarını Forlan yapan insanlar da bu yorumları yapıyor sıkıntı çıkmaz hem like şov yaparlar sana :asd:

flash flash yıldırım demirörenden tepki geldi !

galatasaray'ın 34 maç üst üste galip gelip gelip şampiyon olmasının ardıdan jimnastik klubu başkanı şu açıklamalarda bulundu ''biz avrupada mücadele ederken galatasaray sadece ligde mücadele etti. biz hafta da 2 hatta 3 maç yaparken galatasaray 1 maç yapıyordu, bu haksızlık. federasyon başkanı bizim haftada 2 maç yaptığımızı bile bile galatasaray'ın haftada 1 maç yapmasına göz yumdu. fikstürlerde onlara avantaj sundular. galatasaray başkanı fairplay adına utanç verici bir yol izledi. ben onların yerinde olsam haftada sadece süper lig maçına çıkmaktansa en az 2 tane hazırlık maçı yapardım haftada en az 3 maç yapıp avrupada bizi en iyi temsil eden ezeli rakibimize saygı gösterirdim ama onlardan bu nezaket gelmedi yinede şampiyonluklarını kutluyorum beşiktaşlı durşumuza bu yaşıkır''

Bu kadar mal bi dusunce tarzi sadece Turkiye'de var . Oyunculara da teklif sirayla yapiliyor demek artik . Sozlesmesi biten oyuncu icin klubunden izin aliniyor felan yazik ya bu kadar kafasiz adamlarla ilerleyecek iste Turk futbolu bir de zavalli taraftarlar taraf olduklarini gosterip boyle mallara destek oluyorlar .

TRansferleri KAP a bildirmeden once Tupcuye bildirelim ok derse alalim, hey allahim

Bu ne lan bizimkiler beşiktaş arayınca hemen aradan çekiliyorlar mı ersanda da böyle yapmışlardı.

klose den çekildikleri iyi oldu gerçi ama beşiktaş her istediğinde aradan çekilceksek bırakalım biz bu işi

bu beşkitaş yönetimide çocuk gibi kardeşim :)) al misketlerini ver misketlerimi misali :))

Sanki Forlan Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusu.Ne saçma bir mantık.

Üst Alt