Beto Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beto Galatasaray‘da İddiası!

Yabanci sinirinin oldugu yerde 1 senelik te olsa kontenjanı 2 yabanci kaleciyle doldurmak lukstur. Boyle bir sovmen kaleciyle akıl işi değildir. Marcao ve Luyindamayi bulan scout ekipleri biraz daha calisip Betonun genc ve yerli alternatifini bulmalari lazimdi diye düşünüyorum. Umarim Beto transferi dogru değildir
Katılıyorum fakat bunun yazdığın ‘geçmişe değil, geleceğe yatırım yapmalıyız’ sözünle ne alakası var.

Kaldı ki Beto gelse Muslera’nın sözleşmesi dondurulur devre arasına kadar. Kaldı ki haberin doğru olduğunu düşünmüyorum o ayrı.

Ozaman Volkan Babacan transferine tepkili olmazsın?

Katılıyorum fakat bunun yazdığın ‘geçmişe değil, geleceğe yatırım yapmalıyız’ sözünle ne alakası var.

Kaldı ki Beto gelse Muslera’nın sözleşmesi dondurulur devre arasına kadar. Kaldı ki haberin doğru olduğunu düşünmüyorum o ayrı.

Ozaman Volkan Babacan transferine tepkili olmazsın?

Cevabim zaten senin yorumun uzerineydi ustat. Gecmise degil gelecege yatirim sozunu hatirlatmam sadece izlenilen transfer politikasina olan serzenisimdi. Yine bilinen havuz icinde transfer haberleri dönüp duruyor. Degisim yok gibi diye goruyorum. Bence de bu haber yalandir. Oyle umut edelim :)

Volkan Babacan asla birinci kalecimiz olmaz tabi.

Yabanci sinirinin oldugu yerde 1 senelik te olsa kontenjanı 2 yabanci kaleciyle doldurmak lukstur. Boyle bir sovmen kaleciyle akıl işi değildir. Marcao ve Luyindamayi bulan scout ekipleri biraz daha calisip Betonun genc ve yerli alternatifini bulmalari lazimdi diye düşünüyorum. Umarim Beto transferi dogru değildir

TFF tekrar değiştirmezse 14 olan kontenjan seneye 12 olacak. Her halükarda yabancı sayısını azaltacağımız için sorun yok bence. Muslera'nın yokluğunda oynar, sezon sonu gider. Mantık olarak doğru olsa da Beto'nun performansı ne olur o soru işareti bende.

Üst Alt