Beyler Evleniyorum (Evlendim) #habibaslanevleniyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler Evleniyorum (Evlendim) #habibaslanevleniyor

Evlen kardeşim, evlilik gibi güzel bir şey yok. Hele bir de çocuğun oldu mu, ne kadar stresli sinirli olsan da o ufaklıkla vakit nasıl geçiyor anlamazsın. Doğru yoldasın. Mutluluklar diliyorum.

Ben anlamıyorum evlenince niye evlendin diyorlar, herkes bin pişman. Evlenmeyince de etrafta herkes üzülerek bakıyor evlenmeyenlere. Nasıl olcak bu iş

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle hayırlı olsun Renkdaş. Evlilik öyle bir olgu ki. Doğru insanı bulursan hayatının belkide yapacağın en güzel kararı. Ama doğru insan değilse birdaha asla hayatında başkasını istemeyeceğin bir olguya dönüşür. Ben eşimden yana çok şanslıyım. 4 yıllık evliyim ve dünyalar güzeli bir kızım var. İnsan başka ne ister. Allah huzurlu geçim versin. Eminmisin diyenlere pek aldırma. Bilinçli bir bireysen evlilik kadar güzel bişi yok.

2 yıllık bir evli olarak soruyorum ,

emin misin ?

Eminim üstad

Mutluluklar dileriz :hat:

Allah mesut etsin kardeşim. Bir ömür boyu mutluluklar.

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sanmıyorum ama mutluluklar dilerim reis
Allah yardımcın olsun

Teşekkürler kardeşlerim

Mutluluklar Habibcim. Demek bu yüzden ortalarda yoktun.

Aynen reisim kaybolduk bir süre teşekkürler ederim

695b21ae9558fa42e36_8e5f26052c6b3b2cd5d5.jpg

Abi niye ya

Congrats @ HABOUB

Tanks hayri’s

hayirli olsun habibcim

Teşekkürler kardeşim.

Bizde nişan arefesindeyiz rengim. Rabbim hayirli etsin.

Allah yolunu açık eylesin kardeşim.

Sato wedding falan bişey yaz lan.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalmanız dileğiyle

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Öncelikle mutluluklar dilerim.
20 küsür yaşındasın, bir haftan var iyi düşün taşın.
Bir evli abin varsa nasihat dinle.
Eğer yoksa ben sana direkt söyleyim. Evlenme 35inde evlenirsin git hayatını yaşa para kazan. Bir makam sahibi ol sonra istediğin kişiyle evlenirsin.

Gscimbom mobil

Abi hepsi olduğu için adımı attım. Son noktayı koyuyorum. Yaşayacağımı yaşadım her türlü sukunet istiyorum. 20 küsür dediysemde yaş 27 yani

Allah kurtarsın ne diyim

Mutluluk ve bol sabır dilerim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Teşekkürler kardeşler

Evlen kardeşim, evlilik gibi güzel bir şey yok. Hele bir de çocuğun oldu mu, ne kadar stresli sinirli olsan da o ufaklıkla vakit nasıl geçiyor anlamazsın. Doğru yoldasın. Mutluluklar diliyorum.

Allaha şükür hayırlı birşey yazan oldu. Abicim teşekkür ederim sağolasın. İnşallah evlat sahibi olmanın mutluluğunu yaşarız. Yiğenim var zıpır onda anladım ne demek olduğunu

Ben anlamıyorum evlenince niye evlendin diyorlar, herkes bin pişman. Evlenmeyince de etrafta herkes üzülerek bakıyor evlenmeyenlere. Nasıl olcak bu iş

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle çok doğru dedin

Annen bulduysa evlen, yok ben buldum diyorsan allah kolaylık versin.

Ben buldum biraderim Allah yolumuzu açık etsin

Fabiano’lu,Keita’lı ortasahadan Belhanda’lı ortasahaya geçmektir evlilik renktaş.

Hagi falan desen neyse de Belhanda da iyidir

Vay habibo way
Demek evleniyorsun

Uğurum evleniyoruz valla. Noktayı koyuyorum

Üst Alt