Beyler Mucizelere İnanır mısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler Mucizelere İnanır mısınız?

C4oE5LgWIAE3o_l.jpg

İşte sıkıntı şu,Bjk puan barajını yukarıya çekti dünkü galibiyetle.Sen 12/12 yapsan bile şampiyon olamazsın artık.Ki 12/12'yi bırak şu mental durumumuzla 7 galibiyet zor alırız.

olabilir zaten şuanki görüntü böyle. benim bildiğim taraftarımızla gücümüzle düzeni bozarsak, hakemlerin bunlara verdiği puanları engellersek çok puan kaybedecekler. bu başlık hikaye, herşey 2 aya belli olacak zaten. öyle 9 penaltıyla rahat lokma yok. amaç bu olmalı. şansına yenip şampiyonluk kutlayamazlar

Yaw mucizelere inanır mısınız demişsin. İnsan dünya futbol tarihinde 10-15 puan geriden gelip son 10-12 haftada kazanılmış inanılmaz şampiyonluklardan falan örnekler bekliyor. Bizim ve kargaların fikstürünü yazıp onlara 24 puan vermişsin bize 36, bizi şampiyon yapmışsın bu mu yani. Bari onların sence hangi maçlarda puan kaybedeceğini falan yazsaydın, fikstürü herkes biliyor zaten. Daha arada geçmemiz gereken Başakşehir de var onları da hesaba katmamışsın.

Son düzenleme:
10 puan fark kapanmayacak fark değil hani imkansız değil diyim daha doğrusu
Ama
Bu yönetim
Bu kadro
Bu taraftar

İle imkansız kere imkansız

Yaw mucizelere inanır mısınız demişsin. İnsan dünya futbol tarihinde 10-15 puan geriden gelip son 10-12 haftada kazanılmış inanılmaz şampiyonluklardan falan örnekler bekliyor. Bizim ve kargaların fikstürünü yazıp onlara 24 puan vermişsin bize 36, bizi şampiyon yapmışsın bu mu yani. Bari onların sence hangi maçlarda puan kaybedeceğini falan yazsaydın, fikstürü herkes biliyor zaten. Daha arada geçmemiz gereken Başakşehir de var onları da hesaba katmamışsın.

Benim hatırladığım bir tek Manchester City var.30. haftadan sonra 8 puan gerideyken 2-3 hafta içinde farkı kapatıp şampiyon olmuşlardı.Başka da öyle bir örnek yok.Her ne olursa olsun bence şampiyonluğu konuşmaya gerek yok,bu takım o refleksi gösteremez her halinden belli.

haklısın orada kısa yazdım. maçları koydum sadece. 24 altı puan alacaklar biz 32-33 alacağız. onları siz yazın istedim de neyse.

Benim hatırladığım bir tek Manchester City var.30. haftadan sonra 8 puan gerideyken 2-3 hafta içinde farkı kapatıp şampiyon olmuşlardı.Başka da öyle bir örnek yok.Her ne olursa olsun bence şampiyonluğu konuşmaya gerek yok,bu takım o refleksi gösteremez her halinden belli.
Yav iyi olan takım tt arenada ki maçı alır zaten bu saatten sonra ne şampiyonluğu

TapaTalK

Üst Alt