Beyler :( - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

özlenen kendini biliyor derken başkasını kastetti diye düşündüm ben?

son birşey daha deyip kaçayım ben.eğer senin ilgini anlayıp hala senle arkadaşlık ediyorsa ve sevdiği yok diyorsun böyle şeyler diyorsa sana kıskandırma çabasına giriyor demektir.bence yavaştan aç kendini eğer olmadı bersan arkadaşın dediği gibi kızmı yok sana :)

Seviyorsan git konuş panpa. İşte bu da böyle gereksiz bir cevaptı. Hayattan 4 saniyenizi çaldığım için özur dilerim.

Git ve ona kim olduğunu göster.

Cebinden silahı çıkar ,masaya vur ve deki ''Çıkacaksın benimle''.

Bu iş olmuştur. :ka21:

İstersem söyleyebilirim zaten özgüven açısından bi problem yok da reddedilme korkusu sarıyor dört bir yanımı.

Sonra da malum onu kaybetmek.

La yiru git vuracam simdi sana.. :D

Yarin kiz baska bi elemanla cikmaya baslarsa o zaman gorurum reddedilme korkusunu..

Benim yola ciktigim bi dusunce var, kaleye sutunu bi cek sen, belki gol olur belki olmaz ama hic olmazsa aga ben sutumu cektim dersin.. Yani sordum dersin.. Yapmadigin bisey icin pisman olursan ilerde ayyasin biri olursun demedi deme.. Ya sordukdan sonra kaybedeceksin yada sormayinca sevdigin kizi (daha kiza sormadan) baska erkegin kollarinda goreceksin.. Hangisini tercih edersin?

Parayla Adam Tut , Kıza Tam Araba Çarparken Arkadan Koş Kızı Kurtar At Kenara Araba Sana Çarpsın Yaşarsan Kız Senindir . :coffee:

Parayla Adam Tut , Kıza Tam Araba Çarparken Arkadan Koş Kızı Kurtar At Kenara Araba Sana Çarpsın Yaşarsan Kız Senindir . :coffee:

yok bence kizin cantasini caldirt ardindan kapkacciyi sen yakala, kizin cantasini geri iade et.. icinede mektup koy yuzune soyliyemiyorsan.. cantanin icindeki yazi herseyi aciklar.. yazida kapkac olayida bi oyundan ibaretti de, sana acilamadigim icin bu yolu denedim de.. heyttt beee.. sana kopek gibi asigim de, eger beni sensizlige mahkum edersen de cek vur beni de.. hergun olecegime bir gun olurum daha iyi de.. heyyttt bee.. asik olasim geldi.. peyytttt

26 yşındayım, 8-10 yıllık tecrübeyle sabittir:

İşi çok fazla uzatma, zaten görüşüyormuşsun. Uygun bir ortam yani romantik bir ortam oluştur(sahil kenarı..vs) açıl kıza. Ne kadar işi uzatırsan hem kendine zarar verirsin hemde sonunda açıldığında çok daha fazla acı çekersin. Başıma geldi benim. O yüzden çok uzatmadan açılmaya bak.

Kızla gezip dolaşıyorsanız demekki kız seni yanında istiyor , zaten günümüz aşkları hep yakın arkadaşlıklarla başlıyor , başbaşa kalın gözlerine bak ve biraz etkileyici ol isimini söyle ve seni seviyorum de , yeter ;)

Ulan sayısını bile bilmediğim kadar kız arkadaşım var ama aşık değilim. Kıskandım seni Cahit :(

Keşke benimde aşık olacağım böyle heyecanladırak birisi çıksa karşıma. Duygularımı yitirdim anasını satayım. Ama bir şeyden eminim ki( Emir reiis belirtmiş ) gayet sakin cool olacaksın şirin sıcak davranacaksın. Planlı programlı davranma kendi kendine konuşma metni hazırlama sakın ha bebeler gibi. Sadece sakin ve sıcak ol doğaçlama söyle söyleyeceklerini. Orada yapacağın küçük cümle hataları bile onu etkileyecektir.

yuz yuzeyken soyle iste ,cesaret yoksa az alkol al ama soyle ;ben soylemistim ,reddetmisti :asd: ama soylemeseydim bir omur boyu keske derdim

kız eğer "aeayaeyyyyyyyy amaa biz arkedaşızzz yaaaa" tepkisi verebilecek birisi değilse ( böyleleri günümüzde çok mevcut ) hiç kendini kasma . cool'da davransan ezikde görünsen utansanda kızarsanda kızında gönlü varsa olur. kızın gönlü yoksa ne yaparsan yap boş zaten :)

Kadınlar cesaretli erkekleri severler... ve eminimki ona bakışlarından bile o anlıyordur senin ona aşık olduğunu emin ol biliyordur ve konuşmanı bekliyordur.... o yüzden uzatma ki akdeniz akşamları dinlerden elini tutmuş olursun...

Üst Alt