Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Ben hiç bir sakınca görmüyorum bir Avrupa maçı olduğu için. STSL maçı olsa tepkimi ortaya koyardım.

BordoMavi.net Trabzonsporun en büyük Fan Forumudur. O Indexi hazirlayan baska bi forum 800 üyesi olan 3-4 aktif insan olan bir sayfa. Kimbilir belki Fenerbahce sempatizanlaridir...

Stad açılışında Sadri Şener'in dediklerini unutmadık kardeşim. Bir zahmet Olimpiyat Stadı'nda oynarsınız artık.

avrupa maçları için fener beşiktaş hariç her takım sahamızda oynamak istiyorsa oynasın. gerçi bu izni ben vermiyorum ama verilmesini istiyorum.

Olimpiyat stadında her hafta yol yok iz yok kurda kuşa yem olmadan arabayı bıraktığın yerden stada kadar türlü engebeli arazileri aşarak gittim her hafta. Diz boyu çamur bata çıka avrupa maçı o zaman avrupa maçı değilmiydi? Bir allahın kuluda gelin şu stadyumda oynayın demedi, yırtınırcasına bağırsan 5 sıra önündeki adam duymuyor , palton birde inceyse kaba yerlerin donuyor, yel takkeni savurdumuydu alt katlara uçuyor. Kalecinin degaj yaptığı top kendine geri geliyor. Böyle oynadık biz olimpiyatta nevar gül gibi stad oynasınlar işte. Fair Play hep tek taraflı olunca enayi education uyarlaması oluyor.

sadri şener eziği olmayan dostluğu rafa kaldırdıklarını söylememişmiydi.defolsunlar olimpiyata

@***************

Love Football

Son dk.Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak.Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok.

@***************

Love Football

Son dk.Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak.Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok.

hey allahım ya.yahu twitterda falan tepkimizi koyalım diyeceğim ama bizim taraftar dünden razı adamların oynamasına.adamlar stada,bize laf atsın sonra gelsinler pişkin pişkin oynasınlar.olacak iş değil!

Ben ilk oynamalarından yanaydım ama TS liler bize zamanında yapmadığını bırakmamış okuduğum yorumlara göre.Oynamasınlar o zaman istemiyorum.

oynasinalr.ama selcuk inan´da haklarini helal etsinler.bonservis bedeli ödemis gibi olduk.

arkadaslar baska konuda sordum cevab alamadim TS kendi sahasinda neden oyunmiyor maclarini calismami var orda ne?

duyumlara göre başkan kabul etmiş stad zararlarını ödemeleri karşılığında dostluğumuzu dondurduk diyen sadri şener bırakın desin yüzü kızarır belki utanır

Beyler gelin twitterda tt yapalım, #trabzonolimpiyata diye. Bikaç kişiye haber versek 15 dakikada tt olur zaten.

Üst Alt