Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

Cevap: Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

diegotu nerde oynatabilirz kanatlarda hızlımıdır

tam adı diego ribas de cunha kısaca arkadaşları ona diego diyor 28 şubat 1985 te riberio pretoda bir sandalda dünyaya gelen diego küçüklüğünde çok fukaralık çekmiş alt yapısını santosta alan genç oyuncu sonra sırasıyla

[TABLE="class: infobox, width: 1"]

Yıl

Kulüp

Maç (gol)

2002-2004

2004-2006

2006-2009

2009-2010

2010-

Santos FC

FC Porto

Werder Bremen

Juventus

VfL Wolfsburg

62 (22)

44 (8)

84 (38)

33 (5)

2003-

Brezilya

28 (7)

[/TABLE]

takımlarının formasını terletmiş tipik bi 10 numara olan orta alan oyuncusu yaptığı asistler ve attığı gollerle dikkat çekiyor.

Muslera

Eboué-Urfali-Servet-Caglar

Kazim-Melo-Selcuk-Engin

Diego

Podolski

:tiphat:

OOOOOhhhhaaaa Diego'ya yavaş diyen çıktı :D

Emre Çolak'ın 5 gömlek üstü . Stil olarak hızlı hareketli ama fiziği zayıf(manken arayanlar için)

Almanyadan hangi oyuncu yaradı ki bize??

Lincoln?

Misimovic?

heinze?

ve diego...

Kalsın.istemiyorum ben şahsen..O da yiyip yiyip kaçacak.

Lincoln gibi ayaklarını sandalyeye uzatıp,yöneticilere maça çıkmıyorum diyecek potansiyeli var bunun da..

---------Muslera--------

Sabri-Urfali-Servet-Balta

-------Melo-Selcuk----

Kazim----Diego----Podolski

---------Baros--------

Eboue her yerde oynuyor, ikinci yari girsin artik :asd:

asıl sorulması gereken şey bence diego şuan aradımız oyuncumu cidden çok ii oyuncu olabilir ama benmi yanlış düşünüyorum sol kanata hızlı bir oyuncu alınsa daha ii olmazmı takım için

Terim veto etmişti Diego'yu ama anladı takımda yaratıcı oyuncu yok

Diego ilaç olur ilaç

--------muslera--------

eboue--urfalı--servet--cglar

--------melo--selcuk-------

kazım-----diego------volkan

---------podolski-----------

keşke..

bu diego kanat oyuncusumu hızlımı eğer değilse ne gerek var bize kanatta akıcak adam lazım

Diego klasik 10 numara pozisyonu dışında, gerek görüldüğü taktirde sağ ve sol açıkdada oynayabilir. Kafasını futbola veren bir diego Gittiği her takıma çağ atlatır. tek sorunu disiplinsizliği. F.T bu sorunu aşarsa Diego takımın en önemli parçası olur.

Şu transfer dönemi başındaki -sınırsız bütçe- teriminin bi faydasını görelim. Yüklü bir bonservis ödenmeden alınmaz bu günden sonra hiçbir futbolcu. Ligler başladı , transferin bitmesine kalmış sadece 10 gün. Yönetim şanslı ki Fenerbahçe olayı patlak verdi.

Bu yıl takım iskeleti kurup, önümüzdeki yıl gerekli bölgelere ki bu bölgeler (Sol bek,stoper,) gerekli oyuncular alınırsa takım avrupada çok can yakar. Fakat bi beyin şart. bu Diego olur ya da bir başkası olur bilemem ama kaliteli bir beyin şart. Barosun gol sıkıntısı,isteksiz tavırları, altında yatan sebepte bu diye düşünüyorum. Barosu oynayatacak oyuncuya ihtiyac var.

diegoda sorunlu bir oyuncu arkadaşlar tam bir dinamite döndü takım podolski süper diegonun yerine madridten diarrayı alsalar ya adam tam takım oyuncusu ve koşan mücadele eden defansada çok yardım eden bir oyuncu bence diego gereksiz hala sol tarafa takviye gerekli hakan balta denilen adamı göndersek bu senenin en büyük transferi olur Vallah

Üst Alt