Bild: "Köln daha çok paraya hayır diyemez" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Köln daha çok paraya hayır diyemez"

Cevap: Bild: "Köln daha çok paraya hayır diyemez"

Hayde hayirlisi alirsak bunu tam takim yerİne oturmuŞ olur...

Muslera

eboue servet ujfa balta (yenİ transfer drenthe olursa harİka olur )

sabrİ melo selÇuk

kazim baroŞ podolskİ

Podolski bu takıma yakışır. Hem karakter, hem de futbolculuk anlamında takımda görmek istediğim biri. Kesinlikle faydalı olur.

Ben Nuri'ye yaptığı hareketten dolayı kişiliğinden şüpheliyim açıkçası. Ama futboluna laf yok.

Fiyatı umrumda değil, ne kadar düşürebiliyorsak düşürelim. Sonuç olarak alalım 10 da 12 de olsa umrum değil. Rahat rahat maç izlemek istiyorum. Son dakika panik transferiyle parayı bok etmektense iyidir.

Ben Nuri'ye yaptığı hareketten dolayı kişiliğinden şüpheliyim açıkçası. Ama futboluna laf yok.

off futbolda öyle şeyler cok var.ona bakarsan Podolskinin Türk bayrağına sarılı fotosu var.Fatih Terimle sarışmış fotosu var.şimdi ne olacak.Türklere bayılıyomu yani ?

10 etmez 10 buna vereceğime ben olsam carlos velayı alırım sol açık ve forvet mevkisi her iki bölgedede akıyor resmen max 5m euroya biter zaten kiralık gideceği konuşuluyordu manuda

Arkadaşlar bazı yorumlara bakıyorum da çok fazla FM oynamışsınız sanırım.Tamam transferler çok aksadı ama çoğu futbolcu Avrupa kupalarına gitmeyen bir takıma gelmek istemez.Hele ki geleceği yer bizim ülkemiz olduğunda fiyatlar dudak uçuklatma noktasına gelebiliyor.Adam çok iyi ama bir A.Madrid'in 6-7 milyona alacağı adamı biz 9-10'a ancak alabiliyoruz.Podolski'ye gelirsek transfer edilmesi gerçekten iyi olur.Adamın son vuruşları,topla hareketlenmesi ve ani çıkışları gerçekten güzel.Teknik açıdan gayet tatmin edici özellikleri mevcut.Ama bu transfer olmaz gibime geliyor hoş artık kimi alacaklarsa.Bu sene transferler doğru yerlere yapıldı ama çok geç oldu artık kadronun oturması gerekirken biz daha hala adam alıp montelemeye uğraşacağız.Umarım lig şampiyonluğunu bu sene alırız da ŞL hayal olmaktan çıkar...

köln daha fazlasına hayır demez ama ben derim,ben bu oyunu bozarım :D

Ünal başkan bu transfer için bütün şartları zorlayacakdır bence neden derseniz adamın açıklaması var eğer o oyuncunun bana başarı kazandırıp ilerde para kazandırabileceğine inanıyosam ona 10 milyon euro bile veririm diye..

lukassssssss podoskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii galatasarayimizin gölü 9 numara lukasssssssssssssssssssssss podolskiiiiiiiiiiiiiiii lukassssssssssss podoski lukassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss podolskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesekürler 9 numara

lukassssssss podoskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii galatasarayimizin gölü 9 numara lukasssssssssssssssssssssss podolskiiiiiiiiiiiiiiii lukassssssssssss podoski lukassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss podolskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesekürler 9 numara

9 numarayı Elmander giyiyor.Podolski 10 giyer.

Gelirse bayram yaparım.Eboue'yi gel diye diye getirttim.Lukas Poldi'yi de getirteceğim.Podolski gelirse yabancılar on numara olacak.Hangi takımda var böyle iyi yabancılar

Fernando Muslera

Emmanuel Eboue

Tomas Ujfalusi

Felipe Melo

Lukas Podolski*

Johan Elmander

Milan Baros

Kısaca az ama öz.

İnşallah gelir , ben gelmesini çok istiyorum , kesinlikle formasınıda alırım , aylar önce Podolski'yi önermiştim zaten forumda , Galatasaray'ın en faydalı transferi olacaktır.

Üst Alt