Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler"

Cevap: Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler"

Şaka mı bu? Podolsyki nin edeceği maksimum 5 milyon dur. Ne başarısı var ki Alman milli takımımnda adamsızlıktan 3-5 maç yaptı diye değeri mi arttı. Niye bir Bayern de değil veya Dortmund vs de. Küme takım Köln de. Yetenekleri de çok sınırlı tekniği güçlü değil. Almasınlar.

dalga mı geçiyosun ciddi misin anlamadım ¿ PODOLSKI bu PODOLSKI. adamsızlıktan Alman milli takımı he ? Alman milli takımı adam bulamıyor ondan Podolski'ye muhtaç yani ??? :asd: 2 aydır mı futbola merak sardın sen ?

dalga mı geçiyosun ciddi misin anlamadım ¿ PODOLSKI bu PODOLSKI. adamsızlıktan Alman milli takımı he ? Alman milli takımı adam bulamıyor ondan Podolski'ye muhtaç yani ??? :asd: 2 aydır mı futbola merak sardın sen ?

ofsayt'ı sormasından korkuyorum reis. uzatmayalım bence.

Şaka mı bu? Podolsyki nin edeceği maksimum 5 milyon dur. Ne başarısı var ki Alman milli takımımnda adamsızlıktan 3-5 maç yaptı diye değeri mi arttı. Niye bir Bayern de değil veya Dortmund vs de. Küme takım Köln de. Yetenekleri de çok sınırlı tekniği güçlü değil. Almasınlar.

:SS::SS::SS::SS:

Ömer Çavuşoğlu terk

Aç karnına içince böyle oluyor :sad007:

Nesli bardan yaka paça atılan gencolar gibi hissedecek kendini yapmayın böle :)

Şaka yapıyorum de lütfen.

Podolski'yi bende yıllardır izliyorum hiç öyle özel bir yeteneği yok.Fizk gücü, temposu, taktik bilgisi ve takım savunmasına yardım konusunda çok iyi tipik sistem oyuncusu.Dünya Kupası'nda Almanya'nın en kötü oyuncusuydu.Mesut,Müller ve Klose'nin yanında çok sönük kalmıştı.Löw onu yetenekleri yüzünden değil yukarıdaki özelliklerinden dolayı oynatıyordu.

Üst Alt