Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz?

Bileklik Almayı Düşünüyor Musunuz?

• Aldım bile

Kullanılan: 13 13.4%
  • almayı düşünüyorum

Kullanılan: 26 26.8%
  • hayır düşünmüyorum

Kullanılan: 54 55.7%
  • kararsızım

Kullanılan: 4 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    97
Ilk olarak ne bileklik alanların almayanlara ne de bileklik almayanların alanlara hiç bir şekilde eleştiri yapma hakkı yok.

Herkesin kendi düşüncesi ve görüşü.

Almayanlara yok ukala, yok transfer taraftarı, yok başarı taraftarı, yok iyi gün taraftarı diyenler olacaktır mutlaka ama dedigim gibi herkesin ayrı bir düşüncesi var ayrı bir zihniyeti ayrı bir düşüncesi var herşey üzerinde.

Ben şahsen almayacağım mesela ama alanlara da laf etmem. Herkesin kendi sorunu. Ayrıca bırakın bu romantik lafları gına geldi artık.

Kulübe üye olmak istiyorsun liseli olmadığın için engelleniyorsun ama kulüp para sorunu yaşayınca ilk olarak taraftara koşuyorlar. Yok öyle yağma arkadaş. Taraftarı resmen soyulacak kaz olarak görüyorlar.

Adım gibi eminim su kötü günlerde üyeliklerin koşullarını biraz gevşetseler kaç tane taraftar başvuru yapar. Bunu akıl edemiyorlar mi abi. Dandik bileklikten gelecek paraların kaç katını elde edebilirsin bu şekilde.

Bu kadar gerizekalı adamın doluştuğu bir yönetim heyeti görmedim ben hayatımda. Daha akılcı bir proje bulmak o kadar zor olmasa gerek.

Daha öğlen bir haber vardı 500 kişi üye olmak istemiş ama sadece 63 tanesini mi ne almışlar. Üye olmak istiyorsun destek olmak istiyorsun ama izin verilmiyor sonra da bileklikle falan uğraşıyorlat. Çocuk mu kandırıyorsunuz be Allahın cezaları?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
takımda hala evlat kaynıyor ! buna rağmen dayanamayıp geçenki gs store kampanyasında acil ihtiyacım olmamasına rağmen iki sweat aldım küçüklük aşkım cimbombomum için elbette alacağım burakın gitmesi de beni extra motive etti

0,1 Cent bile olsa almam neden dolar kurundan söyledim çünkü Mustafa Denizli'nin 4.5M DOLAR'ının 0.1 Cent'ini vermem.

Burada bile taraftar ikiye bölünmüşse bu bizden bir b.k olmayacağını gösterir ki olmuyor da zaten.. Ben bu projeyi desteklemiyorum o ayrı konu ama ömrüm boyunca hep destek oldum yine olacağım.. Bu kulubün hiçbir Zaman parası olmadıki şimdi olsun Bugün bu çapsızlar FEDA diyorsa çok değil 3 ay sonra da VEDA diyecekler elbet!!!

10 lira en fazla yarısı kar eder 5tl* satılan sayı , basit mantıkla her yıl 10 milyon satarsan ki herkes alabilir bu fiyata ancak sağlam bir gelir elde edersin.
Bu lise olayları çok rahatsız edici olsa da elbette alacağım ve herkeste almalı.

İlk mesajımı bu konuda yazmak kısmetmiş. Uzun bir süre dışarıdan takip ediyordum ancak. Bu arada konuya gelirsek ben iki renginden de birer tane sipariş verdim. Bu projenin çok şey getireceğini düşünmesem de böyle günlerde taraftarlığı göstermenin (bu yönetime rağmen) daha önemli olduğunu düşünüyorum.

İlk mesajımı bu konuda yazmak kısmetmiş. Uzun bir süre dışarıdan takip ediyordum ancak. Bu arada konuya gelirsek ben iki renginden de birer tane sipariş verdim. Bu projenin çok şey getireceğini düşünmesem de böyle günlerde taraftarlığı göstermenin (bu yönetime rağmen) daha önemli olduğunu düşünüyorum.

7MzMpa.jpg

Alıp almamak ayrı mesele. Sen eğer gerçekten kulübe katkı istiyorsan ve bir bütünleşme istiyorsan, o üye alımını herkese açacaksın arkadaş. Bu şekilde çocuk mu kandırıyorsunuz? Sen gerçekten taraftarına sahip çıkıp güveniyorsan, resmi bir şekilde kulüp bünyesine almaktan korkmazsın. Yemez kimse okulunuzu/lisenizi merak etmeyin. Yine doya doya bedava çay içer veya pilav yersiniz.

Üst Alt