Bilet Fiyatlarında İndirim ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilet Fiyatlarında İndirim !

Cevap: Bilet Fiyatlarında İndirim !

Seyrantepe meydanına çıkan merdivenler yapılmadığı sürece zor dolar stad.

Bi de otopark kartı için 750TL istiyorlar YUHHHH!

300 lira bile çok ya kim verir o kadar parayı ortaların dolması için düşürmeleri lazım çok kötü bi görüntü oluşuyor

sadece vip biletleri onlar zaten kac tane vip koltuk varki anlasilmiyor bile. stadi bos gösteren 2-3-4 kategorileriydi herzaman. kategori 4 full olur, kategori 3'de baya indirime gidilmis. 30.000 Kombine ve satilacak biletler ile 40 bine oynariz insallah .

1. Kategori - 150.00 TL

2. Kategori - 100.00 TL

3. Kategori - 75.00 TL

4. Kategori - 60.00 TL

5. Kategori - 50.00 TL

6. Kategori - 30.00 TL

7. Kategori - 30.00 TL

olmalı

Hafta içi maçı olduğu için yine 35 bin civarında kalabilir belki seyirci sayısı ancak normal hafta sonlarında bu fiyatlarla 45 bini rahat buluruz.

Bu fiyatlari daha da indiremezsiniz, kombine alanlara haksizlik olur.

Kombine alanlar demez mi kombine fiyatlarini da indirin diye. Bu fiyatlar diger fiyatlara bakaraktan gayet iyi. Bu fiyatlara stad dolmalidir.

ben yine diyorum, kategori 4 e 2250 verdim kombine bilet için...

fener besiktas maçlarında 200 tl olsa, 400 tl, normal sezonun kalan maçları da bu fiyattan yani 60 tl olsa, 60*15 , 900tl, 3 tane playoff maçı da 200 tl olsa, 600,

900+600+400=1900tl..

ben salakmıyım normal bilet almayıp kombine alayım?

bu uygulama devam ederse, kusura bakmasınlar seneye normal biletimi alırım.

en iyi fiyatları bulmuş yönetim tebrik etmek gerekir.

gelecek hafta 40 bine rahat oynarız zaten bir de antalya maçını kazanmış olursak taraftarda iyice havaya girer 40 bini bulur belki çok az geçeriz.

ben yine diyorum, kategori 4 e 2250 verdim kombine bilet için...

fener besiktas maçlarında 200 tl olsa, 400 tl, normal sezonun kalan maçları da bu fiyattan yani 60 tl olsa, 60*15 , 900tl, 3 tane playoff maçı da 200 tl olsa, 600,

900+600+400=1900tl..

ben salakmıyım normal bilet almayıp kombine alayım?

bu uygulama devam ederse, kusura bakmasınlar seneye normal biletimi alırım.

1.5 yıllık kombine mi aldın geçen sene yoksa bu yaz 1 yıllık mı ? gerçi ikisinin de fiyatları aynıydı geçen sene 1.5 yıllık alsan yine aynı verecektin :)

1. Kategori - 150.00 TL

2. Kategori - 100.00 TL

3. Kategori - 75.00 TL

4. Kategori - 60.00 TL

5. Kategori - 50.00 TL

6. Kategori - 30.00 TL

7. Kategori - 30.00 TL

olmalı

yok artık.böyle yapalım olmaz mı?

1. Kategori - 100.00 TL

2. Kategori - 75.00 TL

3. Kategori - 45.00 TL

4. Kategori - 35.00 TL

5. Kategori - 25.00 TL

6. Kategori - 15.00 TL

7. Kategori - 10.00 TL

açıklanan bilet fiyatları gayet normal.bundan aşağı bir paraya da galatasaray oynamaz

1.5 yıllık kombine mi aldın geçen sene yoksa bu yaz 1 yıllık mı ? gerçi ikisinin de fiyatları aynıydı geçen sene 1.5 yıllık alsan yine aynı verecektin :)

1 yıllık fiyatı söyledim sana, geçen sene 3 küsür verdim verdim 1.5 yıla, 1 yıllık kombineye 2250 verdim,

şimdi çıkıp bana fiyatları açıklasın birisi..

4. kategori en az 100 tl olmalıydı ki bi anlamı olsun aldığım biletin

yalnız sistem değişmiş bu sefer.oturma planı böyle...

25vw.jpg

1 yıllık fiyatı söyledim sana, geçen sene 3 küsür verdim verdim 1.5 yıla, 1 yıllık kombineye 2250 verdim,

şimdi çıkıp bana fiyatları açıklasın birisi..

4. kategori en az 100 tl olmalıydı ki bi anlamı olsun aldığım biletin

Bazı maçları biletini haddinden fazla tuzlu çıkartarak o açığı kapatmaya çalışıyorlar örnek olarak Bursa maçı.Sanırım 1 maç çok pahalı 1 maç çok ucuz yada buna benzer metodlar deniyecekler kimsenin zararlı çıkmaması için.

Bazı maçları biletini haddinden fazla tuzlu çıkartarak o açığı kapatmaya çalışıyorlar örnek olarak Bursa maçı.Sanırım 1 maç çok pahalı 1 maç çok ucuz yada buna benzer metodlar deniyecekler kimsenin zararlı çıkmaması için.

abi o zaman da anlamı yok, bu taraftarı bursa maçında ihtiyaç var, kıytırık samsun maçında değil

Üst Alt