Biletlerde indirim sürüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde indirim sürüyor

Cevap: Biletlerde indirim sürüyor

860 tl'ye kombine alarak şuandan itibaren zarardayım :D ama hiç önemli değil stad dolsun takımımızı destekleyelim gerisinin önemi yok

Standart bir fiyat belirleyeceklerine böyle maça göre fiyat belirlemek en iyisi.

Yine fazla dolacağını sanmıyorum. Kombine alanlar bile maça gelmiyormuş. Anca kötü günde sağlı sollu saldırmayı bilirler.

Yönetimi tebrik etmek lazım.Maç Cumartesi günü hiç öyle hafta içi falan filan bahanesi olmasın beyler hava soğuk moğukta dinlemem maç saatide 19:00 yani bu maç stadı kesinlikle full doldurmalıyız en azından 45 bin bekliyorum.

30 bin kombineli var hepsi gelse kalir 20 bin bu fiyatlarla 20 bin biletinde satilmasi gerekiyor. .

Arkadaşlar ben Bandırma'da oturuyorum Bandırmaspor Spor Toto 2. Lig'de bilet fiyatları 10 TL yani düşünün o kadar ucuz bu bilet fiyatları.

lan dolmazsa artık dicek laf bulamıyorum.

bayram dolayısı ile hafta sonu istanbulda olacağım ama ulaşım zor bu stada ya off.

20tl yaptıkları yerler pegasus4 ve güney4 zaten 30 lira olduğu zamanda doluyordu boşuna indirmişler oraların ücretleri

Yuuhh 20 tl mi?Bizimkilerde vur diyince öldürmüş. :asd:Stad full olur herhalde bu sefer.

3.kategoriden başlayıp 6.kategoriye kadar full cekmesi lazım

bu yönetim daha napsın artık.

Fiyatlar baya baya iyileşmiş hatta gereginden fazla iyileşmiş alt kategori :p 30 lira kalsaymış da olurdu. Helal olsun yönetime.

Vaay işte bu sefer olmuş bak.

İstanbulda olmasam da stadın dolu olması açısından sevindirici, bence hala arenaya alışma problemi var bununla birazda ulaşım problemleri halledilirse aşılır

Fiyatlar super acikcasi... Bencede maca gore bilet fiyati yapsinlar... Derbilerde en fazla 60 TL olsun. En kotu takima karsi oynayincada 20 TL felan olsun...

Gerci Mersin okadar kotu degil ama isim olarak.

Zorunlu Açıklama

Bilet fiyatlarını düşürmemizdeki en büyük etken Sn. Emir Satriani'ye şükranlarımızı sunarız. Zira Sn. Satriani sayesinde taraftarımızın artık stadımızı dolduracağına şüphe yoktur. Böyle yetenekli ve ileri görüşlü taraftarımız olduğunu bilmek, yönetim olarak hepimizi sevince boğmuştur. Tüm spor kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray.org

eyw.

Üst Alt