Bir Trabzonsporlunun Fenerbahçe'ye İsyanı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Trabzonsporlunun Fenerbahçe'ye İsyanı

@Mehmet Arslaner kardeşim videoyu ilk izlediğinde aklına @Ayberk Çetin gelmedi mi doğru söyle? Bir ben miyim böyle düşünen :D :D

+1967 :D

Hatta kameraya alan da Ozan'dır dedim.

Sorsan bilim kurgu çekiyoruz derler ahahahhahahh :D :D

Dikkat ettiysen Ayberk İfşa olmasına şaşmış kalmış, aşağıda ismini görüyorum öyle tepkisiz bir şekilde duruyor başlıkta... :D

Aynen o yüzden menşınladım zaten :D Baktım ismi duruyor cismi yok donmuş kalmış gibi :D Şu an ki tahmini Ayberk;

giphy.gif

:D

Vicdansızlar :D Bir kere biz Ozan ile film çeksek elimdeki keçiboynuzu olurdu. Ozan da havaya zeytinyağlı sabun atardı ben de "dışın" efekti ile vurmaya çalışırdım. Ana fikir : Doğa kendisiyle savaşmaz ;)

Bu arada süt reçeli tarifi aldım da onu yaptırıyordum,sayfada kalmışım öyle,hoş pek bir süte de benzemedi de :D Mehmet bir olsun da tarifi sana da vereyim sen de yap wok tavan ile.

Vicdansızlar :D Bir kere biz Ozan ile film çeksek elimdeki keçiboynuzu olurdu. Ozan da havaya zeytinyağlı sabun atardı ben de "dışın" efekti ile vurmaya çalışırdım. Ana fikir : Doğa kendisiyle savaşmaz ;)

Bu arada süt reçeli tarifi aldım da onu yaptırıyordum,sayfada kalmışım öyle,hoş pek bir süte de benzemedi de :D Mehmet bir olsun da tarifi sana da vereyim sen de yap wok tavan ile.
Mehmet Arslaner daha çok sana çemkirmiş çok şükür süt reçeli falan anlatıyor bir şeyler sen icabına bakarsın :D Ben son mesajımda paylaştığım ve sonradan acaba "A Space Odyssey" yapımına bağlarsa ne yaparım diye düşündüğüm "The Shining" görselinden çok şükür ki darbe yemediğimden dolayı kendimi şanslı addediyor ve yavaştan sıvışıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim.

@Mehmet Arslaner daha çok sana çemkirmiş çok şükür süt reçeli falan anlatıyor bir şeyler sen icabına bakarsın :D Ben son mesajımda paylaştığım ve sonradan acaba "A Space Odyssey" yapımına bağlarsa ne yaparım diye düşündüğüm "The Shining" görselinden çok şükür ki darbe yemediğimden dolayı kendimi şanslı addediyor ve yavaştan sıvışıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim.

O mesajı okuduğumdan beri süt reçeli nedir ne değildir diye inceliyorum, resmen malipüle etti beni :D

Wok tavamla dalga geçen zihniyet; Rusların krep üzerine sürdüğü sosu yaptırıyor... Kayıtlara geçsin lütfen.

Üst Alt