Bir Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kısa ve öz konuşur.. Duygusallığın onun üyeliğinde yeri yoktur..

Birini övdüğü çok az görülür. Genelde gece yarısı 00:30 - 3:00 arasıdır, bu arada ya içkildir yada geçmişteki günahlarını tövbelemek istemektedir !!

Böyle azılı bir adamdır ama aramızdaki tüm ilişki bundan ibaret değildir.

Çok darbe yemiştir ve çokca yüz üstü bırakılmıştır.. Kafa dağıtmak için meyhanaye giden adamlar gibi benim profilime girer...

Ziyaretçi defterime arabeks yazılar yazmaya başladığında, dur napıyorsun kenan rezil edeceksin bizi foruma derim.

tüh allah kahretsin leş gibi rakı kokuyorsun deyip özel mesaj kutuma davet ederim..

Onunla çok geceler geçirmişsizdir sağolsun hesapta ödemezdi bana..

Bazen özel üye dostlarım gelirdi özel mesaj kutuma, (Keramettin Tanrıverdi ve Emrah yıldırım gibi) kusura bakmayın özel mesaj sınırım doldu.. hem şuan müsterim var deeyip yollardım..

Öyle değer verirdim kenana adamdır.. benim üzerimde çok emeği vardır

soyadıyla gönlümü fetheden bir üyemizdir

Soyismi ile gönderme yapan arkadaş, ayrıca panterinin pembiş olmasından ziyade siyah olmasını tercih ederdim..

NOT : Senkronize mesaj çakışmasından dolayı kaymaların yanlış adrese teslime sebebiyet vermesini, Alıntı yapılarak fikir belirtme ile engellemek mümkün..

Üst Alt