Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

Güzel bir yazı olmuş, tebrik ederim :)

"Gsc, ilk flash oyunların bulunduğu bir siteydi " buna şaşırdım vallaha :)

Bende bayagı eskiymişim lan, hatırlıyorum hepsini :eek: Burada büyüdük anasını satıyım

günler çok çabuk geçiyor anasını satıyim

oğuz serdar dönemi tam skandaldı. en kral sohbet dönmeye başladığı anda gelip içine ederdi. hatta ben artık kasıtlı olarak devamlı çirkeflik yaptığını ve millettin sırf cevap verebilmek adına üye olmak isteyerek propaganda yaptığını düşünüyordum.

Güzel yazıydı okurken keyif aldım.

Arkadaşıda artık buralarda görmek isteriz.

Yeniler ve eskiler kaynaşırız. Gerçekten burası eğlenceli ve aile kıvamında.

Eskiden dostlarımın bulunduğu hack, teknoloji, grafik forumlarında takılırdım hepsini GSC sayesinde bıraktım.

Kuran kişiye tekrar tekrar teşekkürler.

Tesekkur ederim Tolga reyis. Vay be , GSC ne forummus zamaninda

Konuyla alakası yok ama suan en fazla üyesi olan ve en aktif G.SAray forumuyuz değilmi ?

normalde bukadar uzun yazıyı okumam ama sürükleyici bir yazı oldugu icin hepsini okudum. güzel yazıydı eline saglık. oguz serdarı merak ettim bak adam tam hitlermiş:D

oğuz serdar dönemi tam skandaldı. en kral sohbet dönmeye başladığı anda gelip içine ederdi. hatta ben artık kasıtlı olarak devamlı çirkeflik yaptığını ve millettin sırf cevap verebilmek adına üye olmak isteyerek propaganda yaptığını düşünüyordum.

Guiza yüzünden beni ihraç etmişti , hala uyuz olurum ona :D

normalde bukadar uzun yazıyı okumam ama sürükleyici bir yazı oldugu icin hepsini okudum. güzel yazıydı eline saglık. oguz serdarı merak ettim bak adam tam hitlermiş:D

Artık itiraf edeyim o zaman. Aslında Oğuz Serdar benim, baktım tepki çoğaldı, ben de forumu satmış gibi yapıp isim değiştirdim, oldu bitti.

Hepiniz de yediniz.

:lol:

Çok güzel bir yazı ;eline sağlık öncelikle .Aynı zamanlarda üye olmuşuz dediklerini ve de yaşadıklarını aynı şekilde bende yaşadım.Ne mutlu senin gibi düşünen renktaşlarımıza

İfade tarzın ,konuşmaların ,tebessümün ,eleştirin %0 bile uymuyor Oğuz Serdar'a .Eğer öyleyse Abdullah abi evrim gecirmişsin.(Olmadığın aşikar :D)

Şunun şurasında 1 kaç aylık üyeyim. İleride bir gün biri daha böyle bir yazı yazarsa ben de sizin gibi vay anasını derim inş :)

Bir de şu Aziz Yıldırım 'ın pis pis güldüğü bir resim vardı, o avatarı çok kullanırdı. :)

Üst Alt