Bırakalım Tudor Temizliği Bitirsin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bırakalım Tudor Temizliği Bitirsin

bu dediklerini bizde kabul ediyoruz evet gelen hocalara zaman tanımak lazım neticede bir sistemin oturması kolay birşey değil takım şu anda yenilenme aşamasında bunada ok.

Ancakkkkk bu işin başındaki kişi yada sorumlusu her ne derseniz deyin insanlara anlattığı ve yapmak istediği şey ile örtüşen davranışlar sergilemeli hele ki bu kadar özel bir durumda şeffaf olmak ve bunu camiaya en ince ayrıntısına kadar anlatması gerekir.

Bütün medya korumasına rağmen taraftarlarca en çok eleştirilen adam olan selçuğuda takımda tutmassın.Bakın sabri semih hakan balta kararlarının son derece doğru kararlar olduğunu savunurken bu durumuda görmezden gelemeyiz.

Kendisi bunu kişisel meselesi haline getirip sneijder gerilimi yarattı insanlara sahada birşeyler verebilen bir oyuncu yerine sahada şuursuzca gezen bir adamı kusura bakma dayatamazsın.

Hadi dayattın diyelim o zamanda sahada başarılı olmak zorundasın hem yanlış karar verip hemde başarıdan uzaklaşırsan kimseninde seni eleştirmemesini bekleyemezsin.

Son düzenleme:
Bruma ayrilacagini bilmese herife trip atabilir miydi sizce bunu da soralim
1 degil de 3 sene sozlesmesi olsa o hareketleri yapmazdi. Ayrica Leipzig ismen hos olmayabilir de cismen Almanya 2.si. Turkiye 4.sunden Almanya 2.sine gitmemek icin mal olmak gerekir

Sneijder konusunda haklisiniz da Brumayi herife ihale etmemek gerekir. 1 sene sozlesmesi kalmis Belhandaya 8 milyon + maas vermek yerine Sneijdere 4.5i verip sene sonu dusunmek daha dogru olurdu.. Belhandayi alinca ben Nicede sol acik oynadi diye sola aldilar sandim. Paranin akillica kullanilmadigi bir transfer oldu Neyse

Baslik sahibine sartsiz surtsuz katiliyorum , ise yarayan denilen 3 adamdan brumanin tudor oncesi de sozlesme uzatmadigini , td gelir gelmez de lagaluga yaptigini gorduk , gidecegini kafaya koyup da o cesareti gosterdi, ayrica bruma gitmese ve o 15 milyon gelmese bugun gomis belhanda maicon ve yeni transferlerden en az 2 si gelemezdi

podolski ise sneijder den bile daha net gitmesi gereken bir adamdi , sadece sut atarak futbolculuk yapmaya calistigi 2 sene oldu podolskinin burada , zaten bizden sonraki adresiyle de kafasindaki futbol algisinin evrimini gorduk , podolskiden edilen kar da 7 milyon euro civariydi ve yine yenilerden en az 1 adamin maliyeti karsilandi o parayla

sneijder i evet tudor gonderdi diyebilirim cunku bakti verilen izinlere takim ici tepki , aldigi yuksek maas ve bunun karsiliginda son senelerdeki dususu degerlendirince bence dogru sizce yanlis ama nihayetinde bir karar verdi

peki bugune dek gitsin denen sabri , balta , semih gibileri gonderebilen cikmis miydi ? Istese pek ala sabri benim jokerim vs diyebilirdi tutardi

ama adamdan da bir kalemde yasin donk de jong tarik carole vs hepsini gondermesini bekleyemezsin

bu adamlarin hepsinin sozlesmesi var ve yerlerine bulunacak adamlarin tumune toplam verilecek de bir para lazim

tek elestirim selcuk konusunda . Su an selcuk tam yonetim ve seyircinin kucagina atilacak kivamda

bir de artik serdar-maicon yapmasi ve carole problemine care bulmasi gerekiyor

Lig biteli 2,5 ay geçmiş yeni sezona 20 küsür gün var.

Maçlara çıkan kadro; Linnes, Carole, Selçuk, Tolga, Yasin, Sinan.

Temizlenenler; Sneijder, Bruma, Podolski.

Kulübün gelmişini geçmişini temizlemişler, tebrik ederim.

Isimleri yazarken bu oyunculari tudor mu bu takima aldirdi diye biraz dusunun

tudor kendisinden once uzun kontratlar ile baglanmis oyuncular icin yonetime "parasini odeyin bosa , gonderin" kaprisi yapabilir mi

tudor un alinmasina onay verip de cop cikan transferlere ben de eyvallah kizayim da bu adamlarin hic biri tudor un kabahati degil

Isimleri yazarken bu oyunculari tudor mu bu takima aldirdi diye biraz dusunun

tudor kendisinden once uzun kontratlar ile baglanmis oyuncular icin yonetime "parasini odeyin bosa , gonderin" kaprisi yapabilir mi

tudor un alinmasina onay verip de cop cikan transferlere ben de eyvallah kizayim da bu adamlarin hic biri tudor un kabahati degil

:d :d

Bruma dediğin kişi çocuk daha sözleşmesi bitmiyor olsa bile öyle arızalar yapmaya müsait bir yapıdaydı zaten. Gideceğini kafaya koyup laga luga yaptığı yok kaldiki yaptı diyelim hemen biletini kesmek mi lazım takımın en potansiyelli oyuncusunu kaybetmek mi kolay kazanmak mı?

Giden oyuncuları kendinizce haklı yanlarını bulup teknik direktör bozuntusunu savunmayın artık bu adamda bu vasıflar yok. Bülent Korkmaz'in yabancı versiyonu gibi birşey gelir gelmez buranın kralı benim heyt hoyt sen kurallara uymuyorsun defol git sen iyi çalışmıyorsun hadi yallah diyen dik kafalı birisi işte. Hoca dediğin biraz akıllı olur ve yıldız oyuncuları idare eder. Zaten yönetimde Bruma'yı satmaya dünden razıyken birde baktı Tudor gitsin dedi ve çocuğu gönderdiler. Bu arada kendi kariyeri için iyi oldu.

Bu arada yarın bir gün bu saçma sapan ortamdan bunalan Muslera da insanlık namına bir çıkış yaparsa onu da göndermek isterler sizde burda ama adam laga luga yaptı diye savunmaya geçersiniz.

Sneijder mevzusunda Tudor ve yönetimin yaptığı hiç birşey ne kabul edilebilir ne de doğrudur. En basiti gönderme şekli bile yanlış. Hala savunmayın şunları Sneijder nefretiniz yüzünden.

Takımdan gitmesi en kolay oyuncular gitti zaten Sabri sözleşmesi bitti gitti. Semih alıcısı gitti gitti, Balta artık yaşlandı gitti gerçi kalsa bile sorun olmazdı. Hadi Selçuk'u gönder bakalım da sana helal olsun diyelim. Gidenlerin Tudor ile bir ilgisi yok kendinizi kandırmayın.

Köy takımına elendik, top başı yapalı 1 ay oldu herhalde ama şu takıma karşı bir atağımız bile yok. Bu konuda Tudor'un kabahati yok mu acaba buna nasıl bir kılıf uyduracaksınız merak ediyorm.

Ben de bundan bahsediyorum. O bahsi geçen transferler gelirse her şey düzelecek zannediyor bazıları :D

Aynen öyle abi bu saatten sonra o oyuncuların hepsi gelse ne olacak ki, bu adamda teknik direktörlük adına hiç birşey yok. Boş yere sezonu kaybedeceğiz hala neden anlamak istemiyorlar. Yok efendim temizlik bitsinmiş, bu adam temizliği bitirirse ortada Galatasaray filan kalmayacak.

bu hocanin gitmesi en cok karsi tarafa yarar kaos kaos kaos istedikleride bu.
yazdiklarina katiliyorum.
bu sezon götürsün temizligi tamamlasin, basaril olmasa yönetimle beraber gider.
belkide hersey tersine döner ve reziligini kendi temizler ve sampiyon olur.
hayirlisi artik !

Bruma dediğin kişi çocuk daha sözleşmesi bitmiyor olsa bile öyle arızalar yapmaya müsait bir yapıdaydı zaten. Gideceğini kafaya koyup laga luga yaptığı yok kaldiki yaptı diyelim hemen biletini kesmek mi lazım takımın en potansiyelli oyuncusunu kaybetmek mi kolay kazanmak mı?

Giden oyuncuları kendinizce haklı yanlarını bulup teknik direktör bozuntusunu savunmayın artık bu adamda bu vasıflar yok. Bülent Korkmaz'in yabancı versiyonu gibi birşey gelir gelmez buranın kralı benim heyt hoyt sen kurallara uymuyorsun defol git sen iyi çalışmıyorsun hadi yallah diyen dik kafalı birisi işte. Hoca dediğin biraz akıllı olur ve yıldız oyuncuları idare eder. Zaten yönetimde Bruma'yı satmaya dünden razıyken birde baktı Tudor gitsin dedi ve çocuğu gönderdiler. Bu arada kendi kariyeri için iyi oldu.

Bu arada yarın bir gün bu saçma sapan ortamdan bunalan Muslera da insanlık namına bir çıkış yaparsa onu da göndermek isterler sizde burda ama adam laga luga yaptı diye savunmaya geçersiniz.

Sneijder mevzusunda Tudor ve yönetimin yaptığı hiç birşey ne kabul edilebilir ne de doğrudur. En basiti gönderme şekli bile yanlış. Hala savunmayın şunları Sneijder nefretiniz yüzünden.

Takımdan gitmesi en kolay oyuncular gitti zaten Sabri sözleşmesi bitti gitti. Semih alıcısı gitti gitti, Balta artık yaşlandı gitti gerçi kalsa bile sorun olmazdı. Hadi Selçuk'u gönder bakalım da sana helal olsun diyelim. Gidenlerin Tudor ile bir ilgisi yok kendinizi kandırmayın.
Muhteşem. İmzamı atarım.

:005:

sent via GSC

Bu sezon belirli olaylar degisti.

Ayni 2014/2015 sezonunda gibi... UEFAdan bir mektup ve transferde firene basmak zorunda kaldik. 2015 transfer sezonunu da bu sekilde degerlendirmek lazim, hatta daha da zor bir derecede, cünkü FFP son chekine bir kac ay kalmisti. 2016/2017´de yine sinirlama vardi FFP tarafindan, ve yine yerli pazarina yöneldi yönetim.

Hem rivanin ihalesinin olmasi, hem bedelli sermaye artirimi derken, bunu birde ffp nin bitimi ile kombine edersek, birden yeniden piyasada atak yapacak transfer bütcesi olustu. Eger frene basmaz da, devam ederse kulüp harcamalar bonservis olarak 40 milyonlari bulabilir bu sezon.

Simdi bu imkanlar 39 yasinda, tecrübesiz bir hocaya sunulur mu diye sorabilir herkes. Ancak sezon basindan beri, Galatasaray tarihinin en büyük imkanlarindan Tudor´a sunulmus durumda. Bu bir hata olsa bile, bu isi yarida birakmak, cok daha büyük bir hata olabilir. Tudor kadrosunu kurmaya basladi, bunu bitirsin. Sonrasinda icabina bakilir.

Temizlik olması gerektiği doğrudur

Ancak bu temizliği yapması gereken insanlar yok şuan başımızda Tudor özelinde söylemiyorum bunu yönetim bu işin asıl suçlusu. 2011 yılında tam dibi görmüşken bir revizyona gittik takımı komple yeniledik. 10 oyuncu aldık yaz döneminde ve 20 M € bonservis verdik. Ama sattığımız oyunculardan da 15 M €'ya yakın para aldık. Hepsi nokta transferlerdi ve ilk 11'in tamamı değişti neredeyse.

Şimdi ise 4 tane oyuncu alındı. Takımın en güçlü bölgelerinden oyuncular gönderdik. Sadece kale mevkisi kaldı elde. Gelen 4 oyuncuya 21.5 M € Bonservis ödedik. 17 M € oyuncu satışlarından kazandık.

Muslera hariç gitmeyecek oyuncu yok zaten bu süreçte ama bir tutarlılığın olur, bir düzenin olur. O kadar rezil işler yapıyorlar ki vasıfsız herifler insan tepki göstermesinde ne yapsın? Yahu Sneijder'den para kazanıp göndereceğine, adamdan zarar edip gönderiyorsun bir de taraftarı çıldırtırcasına gönderiyorsun. Kaldı ki Sneijder 2 sezondur bir halt oynamıyor yani bunu yaparken gayet taraftarı arkana alabilirsin. Zamanında 2011 temizliğinde de bir çok oyuncu gitti Arda falan yönetim o kadar temiz yaptı ki işini kimse sesini çıkarmadı hatta suçlu Arda oldu. O zaman da çok iyi başlamamıştık. Ama sabretti taraftar resmen.

Sezon başlamak üzere bir stoper, bir sol bek, iki ortasaha, bir kanat ihtiyacın daha var en az. 5 as takım için transfer daha lazım yani neyin temizliği? Hangi bölgelere temizlik yapıldı?

Semih,Sabri,Chedjou,Cenk,Salih bunlar temizlik ama buna temizlik diyebilmek için Yasin,Selçuk,Tolga,Donk, De Jong,Cavanda,Tarık,Hakan, Carole olmak üzere en az 8 oyuncuyla yollarını ayırman lazım ona göre en az 7-8 oyuncu transfer etmen lazım.

Temizlik falan yok efendiler uyutuluyoruz. Kulübü batırıyorlar, Riva ve Florya'yı peşkeş çektiler vadedildiği gibi paralarını yedikten sonra çekip gidecekler...

Bu arada Tudor falan kovulmamalı Tudor gider X gelir, X gider Y gelir. Bu yönetim istemediği sürece gitmez sizde her geleni 1 maç sonra tenekeyle kovalamak için can atarsınız o yüzden Tudor kovulsun demek şu aşamada büyük hatadır.

Tudor değil, bu vasıfsızlar defolup gidecek önce! Sonra gelen başkan Tudor'u saklamaz zaten.

Üst Alt