Biri Bana Resim Yapabilir mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biri Bana Resim Yapabilir mi?

Merhaba, biri bana bi resim yapabilirmi? Steam resmi olarak kullanmak istiyorum Nickim Ser1nh0 resim icin düsündügüm tam bilmiyorum ama bi Aslan olabilir ve Nickim yazsin Ser1nh0 da 1 Sari ve 0 Kirmizi olursa Süper olur.

Bu yabancı hayranlığı nerden geliyor.
Brezilyalı mı sın sen la ?!

Guzelim Serhat varken serhino fln..
Türkçe ye önem verelim lütfen.
Konu nerdennn nereye geldi bakalim daha nerelere gidicek hadi hayirlisi.. Kücükken herkes bana seri derdi en sevdigim oyuncu Ronaldinho du al sana serinho bunun brezilyali olmakla ne alakasi var..

Konu nerdennn nereye geldi bakalim daha nerelere gidicek hadi hayirlisi.. Kücükken herkes bana seri derdi en sevdigim oyuncu Ronaldinho du al sana serinho bunun brezilyali olmakla ne alakasi var..

İllaki lakap olacaksa "Serhat G." Veya "Sero" veya "S.Gürkan" yapabilirsin.
İsmin Osmanlıca Versiyonu da olabilir.

Biraz farklı olun...hep bu kopya çekmeler ve başkalarına benzeme hevesi, hele hele yabancı isim ve dillere.

Kendi kişisel ve kültür değerlerimize sahip çıkalım

İllaki lakap olacaksa "Serhat G." Veya "Sero" veya "S.Gürkan" yapabilirsin.
İsmin Osmanlıca Versiyonu da olabilir.

Biraz farklı olun...hep bu kopya çekmeler ve başkalarına benzeme hevesi, hele hele yabancı isim ve dillere.

Kendi kişisel ve kültür değerlerimize sahip çıkalım
5 yasindaydim böle seyler sanki aklimdamiydi? tabiki kücükken Idolun gibi olmak istersin.. bende Ronaldinhoya özendim..

Balksz-1.jpg
Balksz-2.jpg

Valla yaptım ama fazla ugraşmadım. kötü de olmuş olabilir.:p

Üst Alt